Na polski rynek wchodzi jednoślad marki Fiat

26-06-2019, 22:24

Mowa o F500-F80. To jedyna e-hulajnoga na naszym rynku, która posiada tylny napęd, pozwalający nie tylko na szybszy start, lecz także umożliwiający precyzyjniejsze pokonywanie zakrętów. Przyjrzyjmy się jej dokładniej.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Elektryczne hulajnogi to obok rowerów najczęściej spotykane w miastach sprzęty służące do transportu osobistego. Małe i lekkie urządzenia zrewolucjonizowały styl życia mieszkańców metropolii, którzy coraz chętniej zastępują nimi samochody. Nic dziwnego, bo pozwalają na szybkie przemieszczanie się w korkach i oszczędzają użytkownikom mnóstwo czasu.

Hulajnoga elektryczna Fiat 500 została wyposażona w silnik o mocy 250W oraz akumulator 36V 6AH, co w krótkim czasie pozwala osiągnąć maksymalną prędkość 25km/h i na pełnym naładowaniu baterii pokonać dystans do 20km. Dopuszczalne obciążenie 100 kg pozwala na korzystanie z urządzenia zarówno młodzieży, jak i osobom dorosłym.

Model F500-F80W został wyposażony w duże, 8-calowe koła, dzięki którym będziemy mogli dość komfortowo poruszać się nawet po nierównym podłożu i pokonywać niewielkie przeszkody terenowe. Pojazd posiada zapewniający stabilną i bezpieczną jazdę tylny napęd, elektryczny hamulec oraz amortyzację przedniego koła. Hulajnoga wyposażona jest także w przednie i tylne światła, dzięki którym będziemy dobrze widoczni w nocy.

Włoski design sprawia, że hulajnoga Fiat 500 wpada w oko. Sprzęt waży niewiele ponad 11 kg. Urządzenie składa się w prosty sposób, dzięki czemu jej przechowanie lub przewożenie jest dość komfortowe. Jest dostępne w dwóch kolorach – czarnym i białym.

fiat

SPECYFIKACJA:

Wymiary: (złożona) 99,00 x15,50 x 44,50 cm, (gotowa do jazdy) 99,00 x 42,00 x 107,50 cm

Średnica kół: 8 cali

Prędkość maksymalna: do 25 km/h

Moc silnika: 250W

Zasięg maksymalny: od 10 do 20 km (zasięg uzależniony jest od terenu, kątu wzniesienia, wagi podróżującego)

Akumulator: 36V 6AH

Czas ładowania baterii: ok 2-3 godzin

Oświetlenie: przód i tył

Max dozwolone obciążenie: 100 kg

Min wymagane obciążenie: ok 30 kg

Waga: 11,05 kg

 

Źródło: 4cv MobileSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.