Myślisz o zmianie pracy? To może testerka oprogramowania (zaproszenie na webinarium)

12-03-2018, 14:47

Zastanawiasz się, czy sprawdziłabyś się jako testerka oprogramowania i czy warto zainwestować w kurs, na którym poznasz  ten fach? Fundacja Mamo Pracuj i zespół Testuj.pl zapraszają na ostatnie bezpłatne webinarium dotyczące testowania oprogramowania, skierowane do kobiet.

Jeśli jesteś skrupulatna, uważna i nie myślisz z przerażeniem o planowaniu pracy - możesz być na dobrej drodze, by stać się testerką oprogramowania.

Chcesz sprawdzić, czy możesz być dobrą testerką? Sprawdź się.

Nie jesteś pewna, czy testowanie oprogramowania to coś dla Ciebie? Fundacja Mamo Pracuj i zespół Testuj.pl zapraszają na bezpłatne webinaria dotyczące testowania oprogramowania. Są one kierowane do kobiet, szczególnie mam, które są otwarte na zmiany i chcą dowiedzieć się, o co właściwie chodzi z tym testowaniem.

Webinarium Jak uczyć się testowania, to z najlepszymi! odbędzie się 13 marca w godz. 21:00-22:30. Stefania Winkel, lider zespołu trenerskiego oraz Akredytowany Trener ISTQB, opowie o tym, jak przebranżowić się do pracy w IT, jakie są metody mentoringu i w jaki sposób szukać wsparcia wśród kolegów z większym doświadczeniem.

Zapisy: mamotestuj.pl

Masz konkretne pytania dotyczące zawodu testerki? Prześlij je na: szkolenia@testuj.pl. Najciekawsze pojawią się na webinarium!

Obejrzyj poprzednie webinarium.

Dlaczego właśnie testerka oprogramowania

  • Tester jest niezbędnym ogniwem pomiędzy programistami a użytkownikami danego produktu.
  • Praca testera może być wykonywana w nienormowanych godzinach, także w warunkach zdalnych.
  • Możesz zostać testerką w stosunkowo krótkim czasie (szkolenie przygotowujące do uzyskania certyfikatu ISTQB trwa 3 dni, a warsztaty praktyczne - 4-6 tygodni).
  • Wynagrodzenie młodszego testera oprogramowania to ok. 4 700 zł brutto (Sedlak&Sedlak, raport płacowy dla branży IT), a testera oprogramowania - ok.  5 200 zł brutto (dane wynagrodzenia.pl za 2017 r.).

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy