Motorola: W tym roku mniej smartfonów

11-01-2012, 19:12

W tym roku Motorola zamierza udostępniać mniej nowych modeli smartfonów, by skoncentrować swoje działania marketingowe - poinformował dyrektor generalny korporacji.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Sanjay Jha szefujący Motoroli poinformował, że jego firma planuje się skupić na jakości, a nie ilości smartfonów. Biorąc pod uwagę niezwykle silną pozycję na rynku korporacji Apple, która nowe telefony prezentuje niezwykle rzadko, krok ten może okazać się kluczem do sukcesu.

Czytaj także: Intel wkroczy w tym roku na rynek smartfonów

- Wiele niemal identycznych produktów nie zmieni rynku w inne miejsce - powiedział Jha. Jak zauważa serwis AllThingsD, jest to ciekawe oświadczenie, biorąc pod uwagę, że kolejne modele z serii Droid zyskiwały niemal za każdym razem dużą popularność.

- Podjąłem tę decyzję niezależnie od tego, co zrobią inni - powiedział szef Motoroli. - Zrobimy to, co uważamy za odpowiednie. Według Jha ograniczenie liczby nowych urządzeń pomoże w skupieniu działań marketingowych.

Warto przypomnieć, że mobilny oddział Motoroli prawdopodobnie już wkrótce przejdzie pod skrzydła korporacji z Mountain View. Niedawno europejscy regulatorzy poinformowali jednak, że firma Google musi dostarczyć więcej informacji dotyczących rekordowej transakcji, która opiewać będzie na sumę 12,5 miliarda dolarów.

Czytaj także: SetJam przejęty przez MotorolęSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.