Money.pl w rękach Wirtualnej Polski

01-12-2014, 14:58

Trwają konsolidacje na rynku mediów internetowych. Imponującą transakcję zapowiada Wirtualna Polska. Jak informuje serwis biztok.pl, WP przejmie w całości znany portal biznesowo-finansowy Money.pl.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Grupa WP kupuje wszystkie udziały w Grupie Money.pl, nie ujawniając jednak wartości transakcji. Money.pl był w 80 proc. własnością niemieckiego wydawcy Holtzbrinck Publishing Group (do tej pory "Die Zeit").

WP wierzy przede wszystkim w korzyści z pozycji, jaką redakcja Money.pl zbudowała z zakresie biznesu, prawa i finansów. W tej chwili serwis odwiedza ponad 3,7 mln użytkowników miesięcznie. Nasza redakcja biznesowa poszerza się o zespół uznanych dziennikarzy i ekspertów z takich dziedzin, jak giełda, raporty gospodarcze, analityka finansowa oraz prawo - mówi w komunikacie Jacek Świderski, prezes zarządu Grupy WP.

Fot. Money.pl

WP podaje jednak także, że przejęcie ma być fundamentem do dalszego rozwoju w obszarze finansowego e-commerce. Chodzi przede wszystkim o kupowanie i sprzedawanie produktów i usług finansowych poparte dobrymi relacjami biznesowymi z dużymi instytucjami finansowymi.

Czytaj całość na biztokSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.