Moc Bluetooth Low Energy wzywa programistów do Krakowa!

PATRONAT MEDIALNY 17-05-2016, 06:13

Już po raz trzeci Kontakt.io wraz z partnerami zaprasza specjalistow IT do wzięcia udziału w największym evencie z beaconami w roli głównej - BeaconValley Conference & Hackathon. #ExtraOrdinary Edition. Wydarzenie skupione wokół Internetu Rzeczy odbędzie się 11-12 czerwca w Krakowskim Parku Technologicznym. Ruszyła bezpłatna rejestracja!

BeaconValley Conference & Hackathon. #ExtraOrdinary Edition

Zarejestruj się bezpłatnie!

Bronią w tym starciu jest czysty kod i Beacony Kontakt.io. Cel to stworzenie aplikacji wykorzystującej urządzenia BLE w jednym z 3 streamów: LOCATE, MOVE, FREESTYLE. Aby ułatwić to zadanie, cały event rozpocznie się od wystąpień ekspertów z kręgu Internetu Rzeczy, którzy poprowadzą warsztaty z hardware’em i opowiedzą o wykorzystaniu technologii beaconów w biznesie.

- Tym razem tak zaprojektowaliśmy wydarzenie, by nie tylko dzielić się wiedzą o technologii, ale dać uczestnikom mocne poczucie, że znaleźli się w prawdziwej Dolinie Beaconów - wyjaśnia Szymon Niemczura, CEO Kontakt.io.

Pomoże w tym z pewnością Beacon Showroom - strefa, w której obok systemów tak uznanych firm branży IoT jak Synerise od HG Intelligence czy Indoo.rs, znajdą się projekty z poprzednich edycji BeaconValley (m.in. Hidden City oraz CityTravel). Co więcej, w specjalnie przygotowanej przestrzeni #ExtraOrdinary Chillout uczestnicy zmagań będą mieli szansę przekraczać granicę online-offline dzięki takim gadżetom jak Oculus Rift czy Leapmotion. Dla tych, którzy nie mogą dołączyć do wydarzenia w Krakowie, organizatorzy przygotowali opcję uczestnictwa online - dzięki transmisji live zarówno część merytoryczną, jak i pojedynek hackerów, będzie można obserwować w czasie rzeczywistym - 24 godziny na dobę i to z dowolnego miejsca na ziemi.

Pełna agenda wraz z zasadami i rejestracją dostępna jest na stronie www.beaconvalley.org. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Województwo Małopolskie, współorganizatorami Krakowski Park Technologiczny oraz organizacja TWF. Event nie odbyłby się bez wsparcia partnerów - HG Intelligence, Indoo.rs oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy