Mistrz własnego czasu, samodyscypliny i organizacji w domu i firmie. Wakacyjne lektury [do 5 sierpnia ceny promocyjne]

03-08-2018, 12:59

Wakacje coraz częściej stają się nie tylko czasem odpoczynku, ale i czasem refleksji, przemyśleń i wprowadzania zmian w codziennym życiu prywatnym i biznesowym. W wyborze dobrej metody samodoskonalenia mogą pomóc książki - na wakacyjnym półmetku w promocyjnych cenach

Trening jaguara

"Realizacja celów życiowych, wykorzystanie swego potencjału i kierowanie się intuicją". Jeśli ten zestaw priorytetów jest Ci bliski, sięgnij po książkę "Trening jaguara". Autorka pokazuje jedną z dróg do korzystania z życia w pełni.

Dagmara Gmitrzak

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

 

Jak zmienić ekscytację pierwszym projektem w satysfakcjonującą, efektywnie wykonaną pracę ze świetnymi wynikami? Jak z pracy nad projektem pozbyć się tak dobrze znanych okoliczności jak chaos, presja czasu i nieznośny stres? Jak bez udręki szefa projektu i całego zespołu doprowadzić projekt do szczęśliwego finału? Poradnik Marcina Żmigrodzkiego pomoże wprowadzić to, co dziś wydaje się mirażem, w życie (codzienne).

Marcin Żmigrodzki Zarządzanie projektami dla początkujących

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

 

Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności. Wydanie II 

Technika GTD (Getting Things Done, czyli sztuka pracy efektywnej, a nie ciężkiej) została spopularyzowana przez Davida Allena 15 lat temu i wciąż pozostaje aktualna. Nowe wydanie ówczesnego bestsellera uwzględnia aktualną rzeczywistość i adresowane jest nie tylko do menedżerów wysokiego szczebla, ale praktycznie do każdego, kogo przytłacza nadmiar zadań do wykonania i rosnąca górka zaległości...

 

Getting Things Done

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

 

Jak zyskać nawet kilka godzin tygodniowo? Czy można od przemęczenia i narastającej frustracji przejść do skutecznego kończenia zaplanowanych zadań? Na pewno warto poznać nawyki zwiększające produktywność 7 miliarderów, 13 olimpijczyków, 29 wzorowych studentów i uczniów oraz 239 przedsiębiorców odnoszących sukcesy. Warto sprawdzić, czego możemy się od nich nauczyć!

15 tajemnic zarządzania czasem

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

 

Jak poradzić sobie z przemęczeniem, brakiem koncentracji i rozproszeniem na drobiazgi? Sprawdź praktyczne wskazówki, jak radzić sobie z napływem informacji, nadmiarem zadań i własnymi ograniczeniami.

Zarządzanie codziennością

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

 

Co to jest turkusowy model kierowania organizacją i jak wdrożyć go w firmie tak, by zapewnić nie tylko większą satysfakcję pracowników, ale i poprawić wyniki ekonomiczne przedsiębiorstwa? Praktyczny poradnik w nieco żartobliwej konwencji  "dziennika budowy" umożliwi szefom firm nie tylko skorzystanie z pozytywnych doświadczeń, ale i uporanie się z rozterkami i wahaniami.

Szef, który ma czas

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

 

Zachłystujemy się metodami Lean, Six Sigma i Kaizen, wdrażamy je w firmie, po czym okazuje się, że wcale nie działają. Jak wykorzystać idee szczupłego zarządzania w warunkach polskich i czego unikać? Wyjaśnia to Tomasz Król w swoim poradniku opartym o konkretne przykłady z z ponad 15-letniego doświadczenia.

Lean Management po polsku

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

 

Jeśli masz poczucie, że za dużo wydajesz na rzeczy, które tylko zmieniają Twój dom w nieuporządkowany magazyn, a konsumpcja zajmuje zbyt wiele Twojej uwagi, spróbuj zwrócić się w kierunku minimalizmu. Jak zmniejszyć liczbę dóbr materialnych na rzecz poczucia wolności i zyskania czasu, podpowiada w oszczędnej formie autor tego poradnika.

Książeczka minimalisty

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

Prokrastynacja - groźnie brzmiące słowo znane zbyt wielu z nas jako chroniczne odkładanie ważnych spraw na później. Zawalamy terminy, spóźniamy się, nie dotrzymujemy słowa... znasz to i masz dosyć? Spróbuj zmienić złe nawyki na dobre - w poradniku znajdziesz praktyczne wskazówki, jak to zrobić. Sprawdź, co zadziała na Ciebie.

23 sposoby na lenia

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

 

 

Najnowsze wydanie książki o filozofii Kaizen wywodzącej się z... japońskiej fabryki Toyota pokazuje, jak za pomocą drobnych kroczków nie dać się paraliżującemu uczuciu, które ogarnia wielu z nas na hasło "zmiana". Sprawdź, czy można polubić zmiany i nauczyć się ich przyjmowania bez strachu i oporu.

Filozofi Kaizen

>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej

 

Trening kreatywności. Podręcznik dla pedagogów, psychologów i trenerów grupowych. Wydanie II poszerzone

Propozycja dla... rodziców. Co prawda książka przeznaczona jest przede wszystkim dla osób uczących kreatywności, ale może okazać się ciekawą pomocą dla nieco odważniejszych rodziców, którzy chcieliby nauczyć swoje dzieci czegoś więcej niż tabliczka mnożenia i ładne czytanie. Zadanie jest tym łatwiejsze, że dzieci otwartość na "dziwne pomysły" mają wrodzone i dopiero "dobre wychowanie" przystrzyga ich naturalną kreatywność. Warto próbować raczej ją podtrzymywać.

Trening kreatywności>> Zobacz, gdzie kupić najtaniej


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031