Ministerstwo Gospodarki dofinansuje uczelniane inkubatory

08-03-2011, 10:54

Nawet 15 tys. zł na założenie i promocję Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości Ministerstwo Gospodarki przeznaczy w ramach konkursu skierowanego do prywatnych i publicznych uczelni. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 kwietnia 2011 r.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości (AIP) mają aktywizować młodych ludzi, podnosić ich kwalifikacje zawodowe oraz dawać szansę na tworzenie nowych miejsc pracy absolwentom, studentom i pracownikom naukowym uczelni.

Dofinansowanie oferowane przez MG obejmie m.in. zakup sprzętu biurowego, komputerowego czy specjalistycznego oprogramowania dla firm działających w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości (AIP). Przedsiębiorcy mogą również liczyć na finansowanie szkoleń i programów doradczych z zakresu przedsiębiorczości.

Wnioski w wersji papierowej należy przesyłać na adres Ministerstwa Gospodarki do Departamentu Instrumentów Wsparcia lub składać w Kancelarii ogólnej najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2011 r. do godz. 16.00 (decyduje data wpływu wniosku do MG). Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Szczegóły na temat konkursu można znaleźć na stronie Ministerstwa Gospodarki.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy