Ministerstwo Gospodarki dofinansuje uczelniane inkubatory

08-03-2011, 10:54

Nawet 15 tys. zł na założenie i promocję Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości Ministerstwo Gospodarki przeznaczy w ramach konkursu skierowanego do prywatnych i publicznych uczelni. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 kwietnia 2011 r.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości (AIP) mają aktywizować młodych ludzi, podnosić ich kwalifikacje zawodowe oraz dawać szansę na tworzenie nowych miejsc pracy absolwentom, studentom i pracownikom naukowym uczelni.

Dofinansowanie oferowane przez MG obejmie m.in. zakup sprzętu biurowego, komputerowego czy specjalistycznego oprogramowania dla firm działających w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości (AIP). Przedsiębiorcy mogą również liczyć na finansowanie szkoleń i programów doradczych z zakresu przedsiębiorczości.

Wnioski w wersji papierowej należy przesyłać na adres Ministerstwa Gospodarki do Departamentu Instrumentów Wsparcia lub składać w Kancelarii ogólnej najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2011 r. do godz. 16.00 (decyduje data wpływu wniosku do MG). Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Szczegóły na temat konkursu można znaleźć na stronie Ministerstwa Gospodarki.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.