Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Mega ma już 3 miliony użytkowników. Wymieniają się plikami na potęgę!

20-02-2013, 13:25

Kim Dotcom zapewnia o popularności swojej usługi. Zobaczcie, jakie nowości już wkrótce czekają na użytkowników Mega.

Kim Dotcom poinformował, że w zaledwie miesiąc od startu jego serwis obsługuje już ponad 3 miliony internautów. Obecnie w witrynie ma być przechowywanych także ponad 125 milionów plików.

Mega

Mega chwali się wysokim poziomem zabezpieczeń usługi

Wkrótce mobilne nowości

Twórca Mega (a wcześniej Megaupload) przekazuje informacje na temat swoich usług, przede wszystkim wykorzystując Twittera. Warto przypomnieć, że pierwszy milion użytkowników miał się zarejestrować w serwisie już pierwszego dnia od startu, a to wywołało problemy ze stabilnością.

Obecnie Mega działa jednak bez zarzutów, a serwis, który wystartował niemal w rocznicę zamknięcia przez FBI Megaupload, wkrótce zdobędzie kolejne funkcje. Obecnie całość obsługiwać można wyłącznie z poziomu przeglądarki internetowej, jednak aby zapewnić internautom większą wygodę, udostępniony ma zostać również dedykowany klient dla komputerów PC.

Nie tylko wymiana plików

Sonda
Wymieniasz się plikami w sieci?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Dotcom zapewnił także, że nie zamierza zaniedbywać urządzeń mobilnych. Choć nie wspominał dokładnie, na jakie konkretnie platformy udostępnione będą narzędzia Mega, aplikacji można się bez wątpienia spodziewać w wersji dla Androida oraz iOS.

Zapędy hakera z Nowej Zelandii są jednak znacznie większe, niż mogłoby się wydawać. Ostatnio ujawnił, że Mega będzie również obsługiwało pocztę e-mail oraz rozmowy głosowe. Obserwując, jak szybko przybywa użytkowników witryny do wymieniania się plikami, trudno nie odnieść wrażenia, że Dotcom jest niemal skazany na sukces. Pozostaje tylko liczyć, że nowości będą rzeczywiście oparte o innowacyjne technologie, bo jak na razie nawet Mega nie obeszło się bez wpadek.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Źródło: The Next WebOstatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik