MeetDomainers: Spotkanie inwestorów domenowych już w sierpniu

PATRONAT MEDIALNY 13-07-2010, 07:34

Firma na Cyprze, laptop z dostępem do internetu i praca na plaży – tak pracują inwestorzy domenowi, którzy już w sierpniu br. w Sopocie będą mogli spotkać się i wymienić swoje doświadczenia podczas konferencji MeetDomainers.

- Chcesz pracować wtedy, kiedy TY masz czas i ochotę? Chcesz w pracy czuć klimat wakacji przez cały rok? Przyjedź do Sopotu i poznaj inwestorów domenowych z Polski, Szwecji, Hiszpanii, Niemiec, Luksemburga czy Stanów Zjednoczonych. Poświęć im dwa dni, a dowiesz się, jak zarabiać na domenach – przekonuje organizator Spotkania Daniel Dryzek, właściciel ponad pięciu tysięcy domen.

- Chcesz zacząć e-biznes? Nie masz domeny? Zastanawiasz się, na ile ważna jest dobra nazwa, by odnieść sukces w biznesie internetowym? Włącz się do dyskusji z Michałem Brańskim – współtwórcą portalu o2.pl. Ucz się od najlepszych, korzystaj z ich doświadczenia – zachęca Agnieszka Dryzek, organizator Spotkania.

MeetDomainersJeśli chcesz płacić niższe podatki – załóż firmę na Cyprze lub w innym raju podatkowym. Na MeetDomainers dowiesz się, jak to zrobić krok po kroku.

Osiemdziesiąt pięć tysięcy złotych zysku z jednej domeny po roku od inwestycji? Jak pokazuje przykład domeny lekarze.pl – to możliwe. Podczas Spotkania MeetDomainers odbędzie się jedyna w Polsce aukcja domen na żywo. W poprzednich latach zostały sprzedane domeny za ponad pół miliona złotych. W Sopocie będzie można licytować między innymi haker.pl, ogrodnictwo.pl oraz księgowość.pl.

Organizatorzy, jak co roku, podkreślają, że nie zabraknie okazji do nawiązania cennych biznesowo kontaktów. W tym roku stawiamy na networking przy okazji meczów siatkówki plażowej. Może pomyślimy o drużynach sympatyków IDNów i nonIDNów? - z przekorą dodaje Agnieszka Dryzek.

Sponsorami MeetDomainers są miedzy innymi: ddfund.eu – fundusz domen, a także giełda domen Aftermarket.pl, firmy parkingowe: Sedo, NameDrive, DomainSponsor oraz NetArt – firma hostingowa, rejestrator i giełda domen.

MeetDomainers - spotkanie branży inwestorów domenowych - odbędzie się już 19-21 sierpnia 2010 w Hotelu Sofitel Grand w Sopocie. Więcej informacji o MeetDomainers oraz rejestracja na stronie Spotkania: http://MeetDomainers.eu

Dziennik Internautów, jako patron medialny, serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu.

Organizatorzy zapraszają także na pierwsze zagraniczne Spotkanie MeetDomainers współorganizowane z firmą NameDrive. Już 27-28 sierpnia 2010 w Hotelu Hilton w Manchesterze będzie szansa na poznanie brytyjskiego rynku domen i jego największych inwestorów. Szczegóły na stronie: http://MeetDomainers.co.uk


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031