Masz pomysł na planowanie podróży pociągami? Weź udział w obywatelskiej burzy mózgów

06-08-2019, 13:46

Obywatelu, chcesz podpowiedzieć rządowej administracji i PKP, jak usprawnić planowanie podróży kolejowych? Zgłoś się do udziału w obywatelskiej burzy mózgów

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W ramach programu GovTech Polska - otwarcia administracji publicznej na pomysły utalentowanych osób i zaproszenie ich do wspólnego rozwiązywania istotnych społecznie wyzwań - zapowiadana jest pierwsza obywatelska burza mózgów. Ma odbyć się 13 sierpnia w Google Campus w Warszawie. Chęć udziału w obywatelskiej burzy mózgów można zgłosić się przez specjalny formularz do 8 sierpnia. Organizatorzy wybiorą 45 uczestników. 

Partnerem wydarzenia jest Fundacja Grupy PKP, która przygotowała dla obywateli zadanie – uczestnicy obywatelskiej burzy mózgów będą wspólnie poszukiwać pomysłów na ułatwienie planowania podróży polską koleją.

Zdaniem PKP,  twórcze podejście obywateli można przełożyć na konkretne rozwiązania możliwe do wdrożenia w PKP.

Udział w wydarzeniu zapowiada premier Mateusz Morawiecki, pod którego patronatem realizowany jest program GovTech Polska.

Kolejną okazją, by zmierzyć się z obywatelskimi wyzwaniami z cyklu GovTech Polska – Aktywuj pomysły!, będzie hackaton HackYeah, który odbędzie się 14-15 września 2019 w Ptak Warsaw Expo.

 Źródło: GovTech PolskaSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.