Masz miesiąc na to, aby zgłosić swój startup do konkursu InternetBeta Startup Sito 2012

PATRONAT MEDIALNY 20-08-2012, 17:42

Konkurs miał swoją premierę w zeszłym roku w trakcie całodniowego panelu poświęconego startupom. W tym roku odbędzie się ponownie, jednak w zmodyfikowanej wersji, ale idea pozostaje ta sama - pokaż nam swój produkt, daj się poznać ludziom, którzy na co dzień tworzą polski internet. Tak jak w ostatnio, konkurs współorganizowany jest przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz magazyn Proseed.

Zgłoszenia można nadsyłać do 20 września br. Do finału przejdzie 10 najlepszych projektów, a poznamy je już 22 września.

- Tym razem postanowiliśmy sprawdzić umiejętności promocji i komunikacji przedstawicieli startupów, które zakwalifikowały się do finału - wyjaśnia Mateusz Tułecki, organizator konferencji. - Ich zadaniem będzie w trakcie pięciominutowej prezentacji opowiedzieć o swoim projekcie, a następnie przez prawie 24h walczyć o uwagę i zainteresowanie uczestników InternetBeta 2012. Ci, którzy wykażą się największą kreatywnością i zdobędą najwięcej głosów wygrają Nagrodę Publiczności.

Weź udział w konkursie i sprawdź się przed jury, które decydować będzie o przyznaniu swojej nagrody. Przedstawiciele funduszy inwestycyjnych i przedsiębiorcy oceniać będą umiejętności prezentacji projektu, znajomość rynku i grupy docelowej oraz przygotowanie do prowadzenia biznesu. Wśród nagród dla zwycięzców są iPod i iPad od Idea Banku, półroczne abonamenty Pro Premium od Brand24, usługi w zakresie doradztwa od CubePR, wejściówki na Internet Beta 2013 oraz informacja o zwycięzcach w mediach, które objęły konferencję patronatem.

Ważna informacja: jedna osoba ze startupu, który zakwalifikuje się do finałów, w dniach 27-28 września weźmie udział w konferencji za darmo. Jeśli więcej osób będzie chciało wystąpić w finale - otrzymają specjalną zniżkę i zapłacą za dwie osoby jak za jedną, przy czym mogą wziąć udział w rzeszowskim wydarzeniu od początku jego trwania, czyli od 26 września.

Chcecie przyjechać w większej ilości osób? Nie ma problemu, ustalicie indywidualnie warunki uczestnictwa w InternetBeta 2012 z organizatorem.

Formularz i regulamin zgłoszeniowy znajduje się na stronie http://internetbeta.pl/pl/startupsito

Czytaj także: InternetBeta - zobacz, co przyszykowali organizatorzy


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy