Mastercard i startupy, rozwój e-Izby, nowe oferty linii KLM. Przegląd #ebiznes

29-06-2017, 07:40

W dzisiejszym przeglądzie piszemy m.in. o propozycji Mastercard dla startupów, nowych kanałach obsługi linii KLM i nowej firmie w e-Izbie. Zapraszamy do lektury.

  • Kolejna firma w e-Izbie. Siemens Finance - dostawca m.in. usługi leasingu on-line dla MŚP, która zwiększa dostępność finansowania i skraca czas realizacji wniosku - chce włączyć się we wspólne działania na rzecz rozwoju sektora fintech (źródło: materiał prasowy e-Izby).
  • Linie lotnicze KLM stawiają na obsługę przez media społecznościowe. Po wprowadzeniu w ubiegłym roku obsługi pasażerów przez Facebook Messengera, linie umożliwiły obsługę pasażerską przez Twittera i WeChat - serwis społecznościowy popularny w Chinach (źródło: materiał prasowy linii KLM).
  • Mastercard ogłosił sześciu uczestników kolejnej edycji programu Start Path - globalnego programu wspierającego zaawansowane startupy z branży technologii finansowych. Wsparcie uzyskają startupy wykorzystujące technologię beaconów, rozwiązania zbliżeniowe i sztuczną inteligencję (źródło: materiał prasowy Mastercard).
  • Zyxel Communications poszerza sieciowe rozwiązania chmury Nebula. Najnowsza oferta obejmuje ograniczoną licencję dożywotnią, forum oferujące wsparcie techniczne oraz nowe modele i nowoczesne funkcje. Dostawcy usług i klienci biznesowi na wszystkich poziomach, będą mogli znaleźć najlepsze dla siebie rozwiązanie sieciowe w chmurze wspomagające zarządzanie wieloma sieciami (źródło: materiał prasowy Zyxel Communication).
  • BinSoft wprowadza nowy program do fakturowania abcFaktury, z dużą ilością funkcji i wersją freemium (do 10 dokumentów w miesiącu). Jest to rozwiązanie adresowane głównie do mikroprzedsiębiorców, obecnie najtańsze na rynku, przystosowane do nadchodzącego standardu JPK i współpracujące z najpopularniejszymi programami księgowymi (źródło: materiał prasowy firmy BinSoft).

Zapraszam do czytania i komentowania. Jeśli traficie na świeży lub ponadczasowy tekst poświęcony e-biznesowi, napiszcie do mnie: jr@di24.pl - możliwe, że zamieszczę informację o nim w kolejnym przeglądzie.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag ZyXELtag Siemence Financetag Mastercardtag KLMtag e-Izbatag BinSoft
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy