Mali prelegenci i ich wielkie mowy na TEDxKids@Przymorze

PATRONAT MEDIALNY 16-10-2014, 09:56

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zachęca dzieci w wieku 7-13 lat do uczestnictwa w wystąpieniach podczas konferencji TEDxKids@Przymorze. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 15 listopada br., w gdańskim STARTERZE.

TEDxKids@Przymorze

Już po raz drugi w Gdańsku organizowana będzie konferencja pod nazwą TEDxKids@Przymorze. Spotkanie kierowane jest przede wszystkim do dzieci ze szkół podstawowych, które lubią dzielić się swoją wiedzą, pasją i talentem. Tematem tegorocznych konferencji dla najmłodszych na całym świecie są „Światy Wyobrażone”.

– Temat tegorocznej edycji TEDxKids jest niezwykle szeroki i może być interpretowany na wiele sposobów. „Świat wyobrażony” każdego małego mówcy jest niezwykle fascynujący i różnorodny, dlatego jestem przekonana, że i w tym roku prelekcje przerosną nasze oczekiwania i sprawią, że choć na chwilę będziemy mogli przenieść się do niezwykłego świata widzianego oczami naszych wyjątkowych gości – mówi Kinga KuczyńskaGdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Udział małych prelegentek i prelegentów w wydarzeniu mogą zgłaszać rodzice, opiekunowie lub nauczyciele. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie: tedxkidsprzymorze.com/zglos-prelegenta. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Dodatkowo prelegenci, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa w konferencji, wezmą udział w warsztatach z autoprezentacji, dzięki którym będą mogli jeszcze lepiej przygotować się do wystąpienia.

Więcej informacji o TEDxKids@Przymorze można znaleźć na stronie: tedxkidsprzymorze.com

TED jest organizacją non-profit poświęconą ideom wartym rozprzestrzeniania. W konferencjach TED brało udział wielu wiodących światowych myślicieli i działaczy, którzy występowali na żywo, wygłaszając 18-minutowe przemówienia. Dwie najważniejsze imprezy TED, które odbywają się każdego roku, to wiosenna konferencja TED odbywająca się w Long Beach w Kalifornii (wraz z równoległą konferencją TEDActive w Palm Springs) oraz TEDGlobal, która odbywa się każdego lata w Edynburgu w Szkocji.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930