Łatwa trudność zROZUMIEnia (wideo)

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 26-03-2011, 17:38

Zgodnie z obserwacjami psychologów tylko garstka ludzi, którzy chcą osiągnąć sukces, rzeczywiście go osiągnie. Cała reszta poniesie klęskę, zostając dokładnie w tym samym miejscu, w którym są teraz. Dotychczas powszechnie uważano, że tak musi być, a ci, którzy nie osiągają sukcesu, po prostu nie mają szczęścia. Prawda jest jednak inna. Ludzie, którzy w życiu niczego nie osiągają, po prostu nie rozumieją rzeczywistości.

Łatwa trudność zROZUMIEniaWydaje nam się, że rzeczywistość jest poza naszą kontrolą. Mamy wrażenie, że przypadek steruje naszym życiem, a to, czy nam się uda, zależy od szczęścia, decyzji innych, znajomości albo zrządzenia losu. Niewielu z nas rozumie swoją rolę w rzeczywistości i to, jaką mamy siłę, by ją kreować.

Mariusz Szuba w swojej najnowszej publikacji pomoże Ci zROZUMIEć otaczającą Cię rzeczywistość i dowiedzieć się, dlaczego jeszcze nie osiągnąłeś tego, czego pragniesz, oraz co zrobić, by Twoje życie stało się jedną wielką podróżą o niekończących się możliwościach.

>> Zamów: Łatwa trudność zROZUMIEnia

Czego możesz się spodziewać, gdy już przeczytasz tę publikację?

Nie znajdziesz tu recepty na sukces. Nie znajdziesz też uniwersalnych prawd, które będą pasowały wszystkim i wszędzie. Ale otrzymasz za to odpowiedzi na takie pytania, jak:

  • Kto jest odpowiedzialny za to, że częściej Ci się nie udaje, niż udaje?
  • Dlaczego nie pisze się o tych, którym nic się nie udało?
  • Co zrobić w sytuacji bez wyjścia?
  • Czy porażka może oznaczać początek drogi do sukcesu?
  • Czy krytyka może nauczyć Cię „skakać wyżej”?
  • Czy bycie na fali jest lepsze od kucia żelaza?

W życiu trzeba mieć zawsze plan B

Nigdy nie wiesz, co przyniesie jutro. Tym bardziej nie wiesz, czy to, co zrobisz, uda się na pewno za pierwszym razem, dlatego warto być gotowym na wszystko i znać odpowiedzi na pytania:

  • Jak przygotować się na coś, co może się wydarzyć i niekoniecznie będzie po Twojej myśli?
  • Jak zamienić wizję porażki na wizję wyzwania?
  • Jak poprawić coś, zanim się wydarzy?

Nie ma sytuacji bez wyjścia

W wielu skrajnie negatywnych wypadkach zdarza się, że nasze myśli są tak bardzo skupione na poniesionej porażce, że nie widzimy rozwiązań, które istnieją. Poradnik Mariusza Szuby pomoże Ci zROZUMIEć, że bez względu na to, w jak beznadziejnej sytuacji się znajdziesz, zawsze jest wyjście na poziomie emocjonalnym, które pozwala normalnie funkcjonować.

Mariusz Szuba jest autorem takich bestsellerów, jak „Legalny doping emocjonalny” oraz „Pokaż, na co Cię stać”, prowadzi też największe motywacyjne szkolenie w Polsce - Podróż Bohatera, które w tym roku zgromadziło w Warszawie blisko 2000 osób. Jeżeli jeszcze nie widziałeś Mariusza w akcji, zobacz premierowe wideo z tego wydarzenia:

Dowiedz się więcej i zamów: Łatwa trudność zROZUMIEnia

Zobacz więcej e-booków


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Sierpień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Serwisy specjalne: