Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Laptopy to przenośne komputery, które są doskonałą alternatywą do stacjonarnego sprzętu. Są mobilne, można zabrać je ze sobą do pracy, szkoły czy na wakacje. W sklepach są urządzenia różnych firmy, o zróżnicowanych parametrach. Osoby, które chcą zaoszczędzić na sprzęcie, mogą wybrać laptopy do pracy poleasingowe. Dlaczego warto kupić laptopy używane?

Laptopy poleasingowe - oferta dla oszczędnych

Laptop poleasingowy - co to znaczy?

Mimo że oferta nowych laptopów jest bardzo szeroka, to wiele osób szuka tańszej alternatywy. Doskonałym rozwiązaniem są laptopy poleasingowe, które bardzo często wyróżnia wysoka jakość i dobre parametry.

Laptopy poleasingowe dobrej jakości można znaleźć na stronie: https://slaskiecentrumkomputerowe.pl/pl/c/Laptopy-poleasingowe/17.

Urządzenia z leasingu są używane w celach służbowych przez firmy i instytucje. Wiele firm, zamiast kupować, wypożycza urządzenia na określony czas, płacąc niskie raty. W momencie, gdy skończy się czas umowy, który najczęściej wynosi dwa lata, urządzenia wracają do właściciela i mogą być dalej sprzedawane. W ofercie sprzedawców można znaleźć najlepsze laptopy poleasingowe, o dużej wydajności i wysokich parametrach, a także idealne laptopy do biura, sprzęt dla graczy czy laptopy dla studentów.

Dlaczego warto kupić używane laptopy?

Poleasingowe laptopy są zazwyczaj używane krótko, średni czas to dwa lata. Wiele urządzeń wygląda jak nowe, dlatego mogą posłużyć jeszcze przez wiele lat. Oferta poleasingowego sprzętu jest bardzo szeroka. Można znaleźć urządzenia o różnych rozmiarach, znanych producentów tj. Dell, Toshiba, Lenovo, HP oraz Apple, idealne zarówno dla użytkowników domowych, jak i przedsiębiorców. W sprzedaży jest wiele modeli biznesowych, które cechują się m.in. wytrzymała obudowa, dodatkowe miejsce na kartę Sim czy zainstalowany system operacyjnym w wersji Pro. Takie urządzenia są dobrym wyborem dla najbardziej wymagających klientów. Dużym plusem laptopów używanych jest stosunek jakości do ceny. To generuje duże oszczędności. Wiele urządzeń objętych jest gwarancją nawet do 24 miesięcy, dlatego w razie problemów urządzenia można liczyć na pomoc.

Tanie laptopy poleasingowe - na co zwrócić uwagę?

Laptopy pochodzące z leasingu są sprawdzane i testowane przed wystawieniem do sprzedaży, sprzedawcy są zobowiązani do udzielanie gwarancji. Warto jednak samodzielne sprawdzić, czy sprzęt spełnia wszystkie wymagania. Po otrzymaniu laptopa należy zweryfikować opisywany stan techniczny, a także sprawdzić, czy urządzenia ma takie właściwości, jakie podał sprzedawca. Ważna jest również cena. Zbyt niska powinna wzbudzić podejrzenia, może oznaczać, że urządzenia pochodzą z nielegalnych źródeł. Zbyt wysoka cena jest nieopłacalna, w takim wypadku lepszym rozwiązaniem będzie zakup nowego sprzętu.

Dużym plusem jest dokumentacja, dołączona do sprzętu, z której można odczytać historię użytkowania oraz fabryczne wyposażenie. Przed zakupem należy sprawdzić obudowę. Drobne rysy nie są problemem, ale np. luźna matryca powinna skłonić do dokładniejszego sprawdzenia sprzętu. Aby upewnić się, że sprzęt działa prawidłowo, warto uruchomić kilka aplikacji, podpiąć dodatkowe urządzania, przyjrzeć się klawiaturze i gniazdkom, a także sprawdzić, czy urządzenia jest kompletne. Najczęściej używane laptopy biznesowe czy gamingowe są w pełni sprawny technicznie, mają minimalne ślady użytkowania, dlatego warto się nimi zainteresować.

Sprzęt poleasingowy to doskonały sposób na oszczędność. Dobre laptopy można kupić w przystępnej cenie i doskonałym stanie technicznym. Dzięki nim można tanio wyposażyć biurko, kupić sprzęt dla dzieci czy do domowego użytku.

Laptopy poleasingowe Śląskie Centrum Komputerowe

Adres firmy:
Dworcowa 20, 44-100 Gliwice

Telefon:
+48 538 815 446

Strona WWW:
https://slaskiecentrumkomputerowe.pl/

Foto i treść: materiał partnera


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *