(akt.) Kup e-book za ile chcesz, a podarujesz Amelce prezent na Dzień Dziecka

PATRONAT MEDIALNY 30-05-2012, 12:43

Kupując poradnik "Zarabianie prawdziwych pieniędzy" Bartosza Nosiadka za 5, 15, 35 lub 100 zł (do wyboru), pomożesz nabyć sprzęt niezbędny do rehabilitacji czteroletniej Amelki. W aktualizacji podajemy wynik akcji.

Amelka PędzichAmelka Pędzich jest dzieckiem niewidomym, z opóźnionym i zaburzonym rozwojem psychomotorycznym pod postacią malformacji Chiarego, z nieprawidłowym ułożeniem stopy lewej (lewa stopa końsko-szpotawa), chorującym na tarczycę oraz epilepsję. Rodzice nie są w stanie pokryć wydatków ponoszonych na kosztowną rehabilitację i leczenie córki.

Autor opublikowanego przez Złote Myśli bestsellera „Zarabianie prawdziwych pieniędzy” - Bartosz Nosiadek - w zamian za wsparcie dla Amelki zdecydował się rozdać swój e-book (w formacie PDF, EPUB lub MOBI). Książka w przystępny sposób zdradza, jak w wieku 27 lat jej autor osiągnął niezależność finansową, zaczynając praktycznie od zera, i jak możesz to zrobić również Ty, jeśli posłuchasz konkretnych rad Bartosza.

Aby otrzymać e-book o wartości 21,90 zł, wystarczy kliknąć „Pomagam” przy wybranej przez siebie kwocie (5, 15, 35 lub 100 zł) na stronie: www.zlotemysli.pl/p/pomagamy-amelce.html

Równowartość zysku ze sprzedaży zostanie w całości przeznaczona dla Amelki. A potrzeba minimum 10 000 zł, między innymi na:

  • kombinezon rehabilitacyjny TheraTogs – 3700 zł,
  • łuski ortopedyczne VIGO-Ortho Polska – 2160 zł,
  • turnus rehabilitacyjny – 3600 zł,
  • żabkę (do równowagi ciała) – 590 zł,
  • dużą kołyskę – 390 zł,
  • drabinkę wolno stojącą (do terapii SI) – 380 zł,
  • prywatne rehabilitacje metodą Bobath – 50 zł (jedna sesja),
  • sesje hipoterapii – 80 zł (jedna sesja) i wiele innych.

Bez wyżej wymienionych rzeczy rozwój Amelki jest bardzo utrudniony. Każda złotówka ma wpływ na jakość jej życia na co dzień. Więcej o Amelce można przeczytać na stronie: pomagamyamelii.pl

5 zł to mniej niż cena dobrej czekolady. 15 zł to mniej niż cena dobrej kawy. 35 zł to cena gokartowego wyścigu, a 100 zł – rodzinnego biletu do aquaparku. Na Dzień Dziecka możesz pomóc Amelce, a w zamian dostaniesz i satysfakcję, i wartościowy e-book.

Aby przejść na stronę akcji, kliknij w ten link: www.zlotemysli.pl/p/pomagamy-amelce.html

Aktualizacja

Akcja trwała do 5 czerwca 2012 r. Jak wynika z informacji podawanych przez organizatora, internauci uzbierali w sumie 17 965 zł. Cała kwota zostanie przekazana na rzecz chorej Amelki.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy