Kto pierwszy, ten lepszy - rozdajemy wejściówki na SW Wrocław

PATRONAT MEDIALNY 17-05-2012, 20:36

25-27 maja, czyli już za tydzień, odbędzie się Startup Weekend Wrocław. Otrzymaliśmy jeszcze 2 darmowe wejściówki do rozdania i przyznamy je pierwszemu grafikowi i pierwszemu programiście, którzy się do nas zgłoszą.

Podstawowym celem wydarzeń z cyklu Startup Weekend jest spotkanie osób posiadających umiejętności z zakresu programowania, grafiki i marketingu, które w grupach stworzą pomysł oraz fundamenty startupu mającego szansę stać się realnie funkcjonującym biznesem. Pod koniec maja Startup Weekend odbędzie się we Wrocławiu, w Regionalnym Centrum Turystyki Biznesowej, które jest częścią kompleksu Hali Stulecia.

Udział w wydarzeniu jest odpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Mamy jednak do rozdania bezpłatne wejściówki na wrocławski Startup Weekend - 1 dla programisty i 1 dla grafika. Wystarczy wysłać zgłoszenie pod adres redakcja@di24.pl, wpisując w temacie „SW Wrocław programista” lub „SW Wrocław grafik”. W treści prosimy podać imię, nazwisko i adres e-mail, które posłużą do zarezerwowania biletu.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: wroclaw.startupweekend.org
Bilety można kupić pod adresem: swwro.eventbrite.com

Czytaj także: Startup Weekend Wrocław - są jeszcze bilety do kupienia!


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy