Konkurs DI: "Jak zostałem blogerem". Wygraj 1000 zł lub drukarkę HP!

OGŁOSZENIE 07-03-2011, 15:41

Dziennik Internautów zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu dla blogerów. Tym razem do wygrania jest drukarka HP Photosmart Ink Advantage eAIO, nagroda pieniężna - 1000 zł, a także torby HO:LO. Tym razem wszyscy wygrywają! Ostatni dzień na nadsyłanie zgłoszeń!

HP Polska

Konkurs adresowany jest do blogerów, prowadzących blogi o dowolnej tematyce. Nagrody o wartości blisko 2000 zł ufundowała firma HP Polska.

Zasady

Konkurs składa się z dwóch zadań konkursowych. Do realizacji zadań, każdy uczestnik konkursu otrzymuje od HP Polska na 10 dni drukarkę HP DeskJet Ink Advantage 2060 wraz z potrzebnymi materiałami eksploatacyjnymi.

 1. Pierwszym zadaniem konkursowym jest przygotowanie opowiadania w postaci wydruków (maks. 30 wydruków) pt. "Jak zostałem blogerem". Wydruki powinny tworzyć prostą animację wykorzystującą np. zdjęcia, grafiki, teksty.

  Wydruki muszą być sfilmowane dowolnym urządzeniem nagrywającym (np. kamerą lub telefonem komórkowym) w momencie ich drukowania i opublikowane na blogu uczestnika.

 2. HP Deskjet Ink Advantage 2060 Drugie zadanie to napisanie recenzji dostarczonej przez HP Polska drukarki i materiałów eksploatacyjnych, o objętości min. 2000 znaków, z wykorzystaniem wydruków z pierwszego zadania konkursowego. Recenzja także powinna zostać opublikowana na blogu uczestnika.

  Recenzja powinna odpowiadać m.in. na pytania:
 • Czy drukarka działa szybko i jaka jest w obsłudze?

 • Czy i jakie możliwości może dawać funkcja ePrint, która umożliwia drukowanie zdjęć bezpośrednio z urządzeń mobilnych z dostępem do poczty e-mail?

 • Jaka jest jakość wydruków – fotografii i innych dokumentów?

 • W jakiej cenie sprzedawane są wkłady atramentowe do drukarek HP Deskjet Ink Advantage 2060?

Zgłoszenia

Osoba, która chce uczestniczyć w konkursie, zobowiązana jest wysłać na adres e-mail konkursHP@di24.pl poniższe informacje:

 • e-mail z wyrażeniem chęci udziału w konkursie,
 • imię i nazwisko,
 • numer telefonu,
 • link do swojego bloga,
 • statystyki bloga – liczba odsłon z lutego 2011 (najlepiej w postaci zrzutu ekranu).

Czterech uczestników, których blogi miały w okresie 01.02.2011 – 28.02.2011 najlepszą oglądalność, weźmie udział w konkursie i otrzyma do przetestowania drukarkę i potrzebne do tego materiały eksploatacyjne na 10 dni.


Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 7 marca 2011, do godziny 23:59.


Nagrody
I miejsce - nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł 
Nagroda 2000 zł
HP Polska
II miejsce - drukarka HP Photosmart Ink Advantage eAIO
HP Photosmart Ink Advantage eAIO

III i IV miejsce
- torba HO:LO z logo HP

Nagrody funduje firma HP Polska.

Regulamin

Warunkiem udziału w konkursie jest znajomość i przeczytanie zasad opisanych w regulaminie. Przeczytaj regulamin.Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag konkursy DItag HP Polskatag HP Deskjet
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: