Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Koniec papierowego miesięcznika 'Komputer Świat'

22-06-2022, 11:26

Na początku sierpnia ukaże się ostatnie papierowe wydanie miesięcznika „Komputer Świat”. Po 24 latach obecności magazynu na rynku, wydawca skupi się na rozwijaniu treści redakcyjnych oraz ich subskrypcji w Internecie.

Od września br. treści redakcyjne miesięcznika Komputer Świat będą pojawiać się wyłącznie na Komputerswiat.pl.

komputer świat logo

- Decyzja o zakończeniu wydawania magazynu Komputer Świat w formie drukowanej odzwierciedla preferencje czytelników i użytkowników szukających treści technologicznych. W pierwszej kolejności wybierają oni informacje dostępne w Internecie. Komputerswiat.pl od lat jest liderem wśród serwisów technologicznych pod względem liczby użytkowników. Skupiamy się na treściach w serwisie, w tym tych, które są dostępne w modelu subskrypcyjnym - mówi Martyna Majchrzak, dyrektor zarządzająca serwisów wertykalnych w Ringier Axel Springer Polska.

Komputerswiat.pl to jednej z największych serwisów technologicznych w polskim internecie. Według danych Gemius Mediapanel w maju bieżącego roku był liderem wśród witryn poświęconych tej tematyce - w ciągu miesiąca odwiedziło go 5,2 mln użytkowników.