Konferencja Windykacja 2016, 19-20 maja 2016, Warszawa

PATRONAT MEDIALNY 22-04-2016, 12:09

Skuteczne odzyskiwanie należności jest jednym z kluczowych elementów w procesie utrzymania i poprawy płynności finansowej w firmie. To stwierdzenie jest dla nas punktem wyjścia do dyskusji o tym, jak ewoluuje znaczenie windykacji w obszarze budowania przewagi konkurencyjnej.

Konferencja Windykacja 2016, 19-20 maja 2016, Warszawa

Jako windykator działasz dzisiaj nie tylko na płaszczyźnie odzyskiwania należności, ale także masz do spełnienia ważną rolę w realizacji strategii CSR w firmie, budowaniu jej wizerunku i kultury współpracy z dłużnikiem. To, między innymi, dzięki Tobie zaistniał na rynku trend proklienckiej windykacji i pojawiła się potrzeba rozważań o wprowadzeniu zmian do strategii kontaktowych tak, aby odpowiadały one realiom społecznym i standardom technologicznym zmieniającym się dzisiaj szczególnie dynamicznie.

Jeżeli zależy Ci, aby podążać za aktualnymi trendami i budować optymalne modele procesów windykacyjnych, dołącz do nas 19 i 20 maja 2016 w Warszawie. Dzięki inspiracjom dostarczonym przez naszych prelegentów, praktycznym sesjom warsztatowym i dyskusjom w profesjonalnym gronie przy stołach eksperckich dowiesz się, jak odzyskiwać należności:

  • NOWOCZEŚNIE, czyli w oparciu o nową segmentację i przy wykorzystaniu nowych kanałów komunikacji i technologii,
  • PROKLIENCKO, czyli poruszając się w ramach odpowiedzialnego biznesu i etycznej windykacji, realizując strategię experience design oraz budując kulturę współpracy z dłużnikiem jako klientem,
  • SKUTECZNIE, czyli optymalizując strategię kontaktową i działając ze znajomością nowego otoczenia prawnego.

Spójrz na windykację z nowej perspektywy!

Organizator: Puls Biznesu

Szczegóły: http://konferencje.pb.pl/konferencja/954,windykacja-2016

e-mail: szkolenia@pb.pl

tel: 22 333 97 77


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy