Konferencja Silesia SEM 2010

PATRONAT MEDIALNY 19-05-2010, 16:24

Silesia SEM 2010 to pierwsza konferencja o marketingu w wyszukiwarkach prowadzona w postaci całodziennego warsztatu, której organizatorem jest Akademia Ekonomiczna w Katowicach. Pozycjonowanie szerokie, wyszukiwanie sponsorowane, zwrot z inwestycji, reklama wizerunkowa, a także prowadzenie rozliczeń w SEO i SEM - to tylko wybrane zagadnienia, które zostaną omówione przez specjalistów.

W programie przewidziane są panele tematyczne dotyczące pozycjonowania i optymalizacji, wyszukiwania sponsorowanego oraz analityki internetowej, w których wezmą udział eksperci. Uczestnicy konferencji mogą liczyć na inspirujące i prowokujące przemówienia kluczowe znanych osób w dziedzinie marketingu w wyszukiwarkach. Będzie to doskonały moment na spotkanie i rozmowy w kuluarach z wiodącymi uczestnikami warsztatów, natomiast liderzy w branży wystawią swoje stoiska, gdzie każdy będzie mógł porozmawiać, zasięgnąć rady i pozyskać kontakty.

Jednym z gości specjalnych będzie prezes PBI Andrzej Garapich, który opowie o wpływie badania ruchu internetowego na marketing w wyszukiwarkach. PBI od lat wraz z Gemius prowadzi badania internetu. O wyszukiwaniu sponsorowanym, czyli PPC, opowiedzą m.in. Bartek Krzemień (Divbi), Tomasz Więckowski (LogicSearch) czy Marcela Krzemień (Ataxo). W unikalnych panelach o SEO wezmą udział m.in. Cezary Lech (Maxroy), Michał Makaruk (Forum PiO) czy Łukasz Iwanek (Internetica).

Konferencja odbędzie się na Wydziale Informatyki i Komunikacji Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach. Nad jakością i merytoryczną wartością prezentacji oraz paneli dyskusyjnych czuwa Rada Programowa warsztatów. Do udziału w Radzie Programowej zostały zaproszone osoby, które są znane z aktywności w dziedzinie marketingu w wyszukiwarkach zarówno od teoretycznej, jak i praktycznej strony. Warsztaty odbędą się 10 czerwca 2010 r.

Więcej szczegółów na stronie: www.silesiasem.pl/warsztaty-2010


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031