Konferencja Open Source Summit Poland 2015 już w marcu w Warszawie

PATRONAT MEDIALNY 19-02-2015, 15:55

Już 24 marca w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się pierwsza edycja konferencji Open Source Summit Poland 2015. Społeczność open source w Polsce stale się rozwija i rośnie w siłę, a wydarzeń branżowych na polskim rynku jest niewiele, dlatego też powstała koncepcja wydarzenia OSS Poland. Aby zachęcić Was do licznego przybycia na konferencję, organizator ustalił cenę biletu na poziomie zaledwie 50 zł. Jak twierdzi, cena ta wystarczy na pokrycie kosztów wynajmu Centrum Nauki Kopernik, cateringu oraz unikatowej koszulki dla każdego z uczestników, a także materiałów konferencyjnych.

ossa-fb-coverOrganizatorem konferencji jest znane w środowisku IT Centrum Edukacyjne Compendium, które już od kilku lat organizuje jedną z największych konferencji z branży security IT, czyli NGSec. Do współpracy przy organizacji wydarzenia OSS Poland Compendium CE zaprosiło znane firmy i organizacje z branży otwartego oprogramowania, m.in. firmę SUSE, która ze swoim systemem SUSE Linux Enterprise od wielu już lat jest obecna na rynku, Zend Technologies czy firmę Cloudera, która tworzy największą na świecie platformę dla Big Data. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Dziennik Internautów. Wszystkich partnerów konferencji można ossa-tshirtznaleźć w zakładce na stronie opensourcesummit.pl/partnerzy, a do końca lutego ich grono ma się jeszcze znacznie powiększyć.

<- Każdy z uczestników konferencji otrzyma unikatową koszulkę

Pojawią się także znani prelegenci, którzy od lat „siedzą” w branży open source, m.in. Jarosław Stakuń i Wojciech Furmankiewicz z firmy Red Hat, Marcin Madey z SUSEPiotr Gacek z Veracompu, Hartmut Birke z SEP AG, czy dr Tomasz Barbaszewski, trener Red Hat i SUSE oraz wieloletni wykładowca Politechniki Krakowskiej i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Liczba prelegentów stale się powiększa, z dnia na dzień pojawiają się nowe nazwiska.

Zachęcamy naszych Czytelników do uczestnictwa w konferencji, rejestracji można dokonać tutaj.

Przybywajcie licznie 24 marca do Centrum Nauki Kopernik na pierwsze, coroczne święto Open Source!

Open Source Summit Poland 2015


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy