Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Konferencja Apple w 2022 roku, kiedy się odbędzie i co na niej zobaczymy?

03-01-2022, 12:38

Rok 2021, pomimo licznych utrudnień związanych z dostawami czy chociażby z dostępnością półprzewodników, okazał się dla firmy Apple udanym rokiem wielu innowacyjnych rozwiązań. Firma zaprezentowała odbiorcom swojego nowego iMaca, przedstawiła całkiem odmieniony projekt sprawdzonego MacBooka Pro oraz wprowadziła na rynek procesory Apple M1 do swoich tabletów. Organizacja kolejnej konferencji przewidziana jest na marzec 2022 roku. Tym razem także zobaczymy produkty, na które warto czekać.

Konferencja Apple 2022 - nowe produkty 

Wielbiciele firmy Apple z niecierpliwością czekają na premiery najnowszych rozwiązań. W 2022 roku czekają nas premiery takich urządzeń jak: odświeżona wersja Maca mini, nowy MacBook Air i iPhone SE. Niezależnie od tego, jakie jeszcze niespodzianki, przygotowała firma Apple, ten rok zapowiada się naprawdę dobrze, pod kątem nowszych wersji sprawdzonych wcześniej urządzeń mobilnych. 

Stacjonarny komputer Mac mini zostanie wyposażony w najnowszej generacji procesory Apple M1 Max i Apple M1 Pro. Jego pamięć operacyjna zwiększy się, przyczyniając się do optymalizacji naszej pracy,. Fani Apple'a czekają z niecierpliwością na nowe magnetyczne złącza MagSafe, które będą stanowić idealne dopełnienie nowoczesnego designu. Złącza HDMI oraz czytnik kart pamięci wbudowany w model, sprawią, że nie będzie on odstawał od pozostałych urządzeń, łącząc sprawdzone rozwiązania z tymi całkiem nowymi. 

Konferencja Apple w 2022 roku, kiedy się odbędzie i co na niej zobaczymy?

Znany do tej pory w trochę innej odsłonie MacBook Air zostanie wyposażony w nową obudowę oraz złącze MagSafe, znane już z serii MacBook Pro. Procesor Apple M2 stanowi odpowiednie rozwiązanie dla sprzętów przenośnych całkiem nowej generacji. MacBook zostanie wprowadzony na rynek w kilku wersjach kolorystycznych, wyposażonych w klawiaturę Magic Keyboard oraz 60 Hz panel Mini-LED.

Produkty, które pojawią się w drugim kwartale roku 

Nieznana jest data wprowadzenia na rynek nowych iMaców z dużym ekranem. Przewiduje się jednak, że firma Apple zaplanowała premierę urządzenia na drugi kwartał roku 2022. Data premiery tego nowoczesnego rozwiązania nie jest jednak dokładna.

Nowy model iMaca ma zyskać odmieniony wygląd, który zaskoczy klientów swoją estetyką. Urządzenie wyposażone w procesory Apple M1 Pro i Apple M1 Max będzie stanowiło niezawodne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników. Pamięć operacyjna urządzenia zostanie rozszerzona i będzie dostępna w wielu możliwych konfiguracjach od 16 GB być może aż do 128 GB. Firma nie wyklucza, że w sprzedaży będzie dostępny model w kolorze Space Gray. 

Gogle AR od firmy Apple, kiedy premiera urządzenia? 

Pasjonaci nowinek technologicznych z niecierpliwością wyczekują prezentacji gogli AR, które przenoszą ich użytkowników w świat rozszerzonej rzeczywistości. Apple od dłuższego zapowiada, że ma w planach wydanie własnej wersji takiego urządzenia. Z aktualnie dostępnych informacji wynika, że premiera pierwszych gogli tej firmie powinna mieć miejsce w trzecim lub czwartym kwartale roku 2022. Być może większej ilości szczegółów dowiemy się z czekającej nas konferencji. Gogle pierwszej generacji mają być urządzeniami kompatybilnymi z iPhonem oraz komputerami Mac. 

Nowości na rok 2022 zapowiadają się zachęcająco, a daty premier poszczególnych sprzętów wzbudzają zainteresowanie na rynku nowych technologii. Z pewnością warto czekać na nowe rozwiązania od firmy Apple, ponieważ mogą nas one niejednokrotnie zaskoczyć. Nowe modele poszerzą dotychczasową ofertę i sprawią, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. 

Tekst przygotowany przy współpracy z konferencje.pl


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca

              *              Ostatnie artykuły:

fot. DALL-Efot. DALL-E

fot. DCStudiofot. Freepik