Kolejny Xbox prawdopodobnie w 2013 roku

21-10-2011, 06:34

Nieoficjalne doniesienia wskazują, że Xbox 360 jeszcze przez długi czas pozostanie najpopularniejszą konsolą Microsoftu.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Serwis Develop dotarł do producenta czipów, który podał, że nowa wersja konsoli będzie ujawniona na targach E3 w 2013 roku.

Czytaj także: Xbox powiększa swoje udziały w rynku konsol

Na największych rynkach nowy Xbox powinien się pojawić w połowie 2013 roku, jednak jak podkreśla Develop, początek 2014 roku również jest bardzo realistycznym terminem. Dla graczy posiadających Xboksa 360 jest to dobra informacja, bo najprawdopodobniej będą mogli na nim korzystać z nowych tytułów jeszcze przez wiele lat.

Choć Microsoft na razie nie komentuje nieoficjalnych doniesień, mówi się, że już teraz firma pracuje nad projektem "Fable Next". Epic Games podało natomiast, że jego nowy Unreal Engine będzie dostępny jeszcze przed końcem 2013 roku, wbrew informacjom, jakie przekazał wcześniej założyciel studia. Na wcześniejszą premierę kolejnego Xboksa miały wskazywać doniesienia o tym, że Electronic Arts już teraz wykorzystuje testową wersję nowej konsoli. Firma zdementowała jednak te informacje.

Odłożenie w czasie premiery kolejnego Xboksa pozwoli Microsoftowi skupić się na lepszym przygotowaniu swojego ekosystemu. Już niedługo premierę będą miały nowe smartfony Nokii z Windows Phone 7.5 Mango, a zunifikowany interfejs znany z Xboksa trafi także do Windowsa 8.

Czytaj także: Microsoft stawia na telewizję w Xbox 360


Źródło: Develop


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.