Kogo jeszcze dotyczy Przemysł 4.0? Ponad 70 stron konkretnej wiedzy do pobrania za darmo

30-09-2021, 14:10

Transformacja cyfrowa jest wymieniana jako jeden z najsilniejszych trendów w rozwoju przedsiębiorstw. Koncepcja zakłada wdrożenie innowacji technologicznych, zmieniających dotychczasowy sposób funkcjonowania firmy w możliwie jak najszybszym czasie. O ile w branży przemysłowej całkiem łatwo jest to sobie wyobrazić, to już w budownictwie jest już z tym dużo trudniej.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Budownictwo, jak i wiele branż w Polsce, musi zmierzyć się z zasadniczym wyzwaniem – mówimy o czwartej rewolucji przemysłowej i jej technologiach założycielskich (internet rzeczy, chmura obliczeniowa, sztuczna inteligencja, czujniki, roboty), a dla wielu firm wyzwaniem może być choćby ocena własnej dojrzałości cyfrowej. Podstawą są cyfryzacja zasobów oraz otwartość kadry i pracowników każdego szczebla na zmiany technologiczne, organizacyjne i proceduralne. Zmiany te to przede wszystkim ciągłe uczenie się efektywnego korzystania zarówno z samej infrastruktury, jak i z oferowanych przez nią możliwości, redefiniowanie obowiązków.

Na 70 stronach publikacji pt. Przemysł 4.0 a rozwój branż budowlanych; 2021 szczegółowo omówione zostały wyzwania, możliwości i rozwiązania stojące przed polską branżą budowlaną w kontekście wszechobecnej cyfryzacji procesów. Poradnik przygotowany został przez Amage Systems sp. z o.o. oraz Polski Klaster Budowlany.

Darmowy ebook można pobrać ze strony amagesystems.com >Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.