Kindle Fire z większym ekranem dopiero za pół roku?

21-11-2011, 17:04

8,9-calowa wersja tabletu Kindle Fire ma się pojawić dopiero w drugim kwartale 2012 roku - poinformował serwis DigiTimes.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Powołując się informacje od dostawców części do budowy tabletu Amazona, serwis DigiTimes po raz kolejny donosi o tym, że urządzenie z większym ekranem może pojawić się dopiero w drugiej połowie 2012 roku.

Czytaj także: Kindle Fire złamane, wkrótce nieoficjalne modyfikacje

Do produkcji ekranów dla nowej wersji tabletu już teraz ma się przygotowywać LG Display (LGD), a także Samsung. Dla dostawców ma to oznaczać konieczność wytworzenia matryc o niestandardowej wielkości, gdyż obecnie w tabletach najczęściej stosowane są 9,7- oraz 10,1-calowe ekrany.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, również 10-1-calowa wersja Kindle Fire'a ma się pojawić jeszcze w 2012 roku. Obecnie tablet Amazona produkuje Quanta, jednak już na początku kolejnego roku ma ją wspomóc również znany Foxconn, który będzie miał istotne udziały także podczas tworzenia kolejnych wersji urządzeń amerykańskiego pioniera handlu internetowego.

Na początku listopada informatorzy serwisu DigiTimes donosili o planach stworzenia przez Amazona urządzenia z matrycą 9,7 cala, jednak prawdopodobnie taki tablet nie zostanie udostępniony w najbliższym roku. Kindle Fire z 7-calowym ekranem cieszy się tymczasem bardzo dużym zainteresowaniem. Do urządzenia klientów przyciąga przede wszystkim niska cena, która wynosi niecałe 200 dolarów.

Czytaj także: iPad dominuje. Kindle Fire nawiąże walkę?


Źródło: DigiTimes


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.