KielceCom tym razem o Mobile

PATRONAT MEDIALNY 19-08-2012, 19:05

Rozwoju aplikacji mobilnych i ich coraz powszechniejszego wykorzystania już nikt nie kwestionuje. Rynek smartfonów, tabletów i urządzeń mobilnych sprawia, że wiele firm dostrzega w nich szansę zarobku i zagospodarowania kolejnej niszy.

KielceCom MobileDlatego też pierwsze po wakacjach spotkanie z cyklu KielceCom w całości będzie poświęcone tematyce mobilnej. Wystąpią przedstawiciele agencji interaktywnych oraz osoby, które tą branżą zajmują się już od dawna. Organizatorzy, dopierając prelegentów, starali się o szerokie podejście do tego obszaru.

Jako pierwszy wystąpi Marcin Zaremba z LoveMobile należącej do Grupy o2. W prezentacji pt. „Mobile-first society” starać się będzie odpowiedzieć na pytanie, czym jest pojecie mobile-first socjety oraz co z niego wynika dla marek, biznesów i marketerów. Zastanowi się też, jak smartfony zmieniły i zmieniają percepcję konsumentów i obywateli.

Tuż po nim Piotr Krauschar, współzałożyciel Mobberry, opowie, jak  można wykorzystać „Mobile jako wsparcie sprzedaży online/offline”. Ten temat powinien szczególnie zainteresować właścicieli sklepów.

Z kolei zainteresowani tematem gier społecznościowych z ciekawością wysłuchają wystąpienia Jacka Jankowskiego z Mobile Wings Interactive. Tytuł jego prezentacji to „Social Games w Mobile. Czyli nie samym fejsem farmvillowcy żyją”. Jacka mieliśmy już okazję zobaczyć w akcji w trakcie spotkania Play KielceCom w maju tego roku, gdzie został on bardzo pozytywnie przyjęty przez słuchaczy.

Zaraz po Jacku mikrofon zostanie oddany w ręce dwóch panów o imieniu Paweł. Pierwszy, Paweł Sołyga ze studia aplikacji mobilnych Tooploox, będzie mówił „Jak smartfon i tablet staje się konsolą do gier?”. Doświadczenie, jakie zdobywał, pracując nad pierwszą wersją Gadu-Gadu na iOS oraz blisko 2 lata rozwijając aplikację na platformę iOS w Grupie Allegro, gwarantuje inspirującą prezentację.

Drugi z kolei Paweł i ostatni prelegent to Paweł Nowak z PressPad, który przedstawi prezentację pod dość kontrowersyjnym tytułem „Jeśli nie zbudujesz swojego snu sam, ktoś inny zatrudni Cię, żebyś pomógł mu budować jego”. Pawła znają przede wszystkim fani Apple'a dzięki jego 6-letniej przygodzie z blogiem appleblog.pl.

Do takich wystąpień chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Udział jest bezpłatny, konieczna jest tylko rezerwacja na stronie www.kielcecom.pl i widzimy się 12 września od godziny 19:00 w Plejadzie przy Rynek 16.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930