KielceCom po raz trzeci!

PATRONAT MEDIALNY 05-09-2011, 21:44

Kielce kolejny raz zapraszają na barcamp KielceCom, który odbędzie się 28 września. Jak ostatnio, spotkanie odbędzie się w pubie Woor, gdzie można będzie posłuchać ciekawych prezentacji, podyskutować oraz spędzić czas w ciekawym towarzystwie. Początek tradycyjnie o 19:00.

Tym razem organizatorzy poprosili o wystąpienie:

  • Szymona Mazurkiewicza – Dyrektora Kieleckiego Parku Technologicznego, który opowie o nowych modelach przedsiębiorczości, czyli jak tworzy się innowacje high-tech.
  • Pawła Szczepańca, który zmierzy się z tematem: SEM - Usability tips & tricks / From Zero to Hero. Ewolucyjne podejście do zwiększania widoczności w sieci.
  • Z kolei Arkadiusz Skuza z SaveUp wyjaśni, dlaczego mamy olać kod kreskowy i kupować gdzie popadnie.
  • Marek Przystaś, reprezentujący HanBright, przedstawi święte zasady, które sprawiają, że od dwóch lat nie mają poślizgu w żadnym z projektów w prezentacji pt. Biblia HanBright - czyli jak pracować efektywnie.

Na koniec organizatorzy zapraszają na debatę pod roboczym tytułem IT - co to jest? Budowanie lokalnej e-świadomości, którą poprowadzi Paweł Surgiel. Do udziału w niej poza wszystkimi prelegentami zaproszono kilku dziennikarzy z Kielc. Jak wypadną, kiedy to im będą zadawane pytania?

Bądź na bieżąco:
www.kielcecom.pl
www.facebook.com/kielcecom


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag spotkaniatag patronat DItag KielceComtag Kielce
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy