Kariera Programisty w Warszawie

PATRONAT MEDIALNY 17-11-2013, 08:20

Zdobywanie wiedzy w praktyce to szybki i przyjemny sposób zwiększania swojej atrakcyjności na rynku pracy. Jako specjaliści w branży IT, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zapraszamy uczestników spotkania Kariera Programisty - 23.11.2013 Warszawa, Hotel Mercure, ul. Złota 48/54 - na bezpłatne WARSZTATY.

REJESTRACJA:

WWW.KARIERAPROGRAMISTY.PL/2013/WARSZAWA/REJESTRACJA

I. Świat API z soapUI


Prowadzący: Jacek OkrojekGarść informacji o warsztacie:

SoapUI to zyskujące coraz większą popularność narzędzie wspomagające testy funkcjonalne, obciążeniowe oraz bezpieczeństwa. Zwolenników zyskuje przede wszystkim ze względu na łatwość obsługi i dużą funkcjonalność. Jego możliwości wykraczają poza protokół SOAP i pozwalają testować aplikacje wykorzystujące technologie REST, JMS, AMF oraz JDBC. Korzystając z języka Groovy, można też rozbudować jego możliwości.
 Warsztat ma na celu zapoznanie z możliwościami tej aplikacji. Jest skierowany do osób, które nie miały okazji korzystać z aplikacji lub są początkującymi jej użytkownikami. W trakcie wykładu przeplatanego ćwiczeniami będzie można nauczyć się, jak testować API usług Google czy Twittera.

II. Custom software – studium przypadku


Prowadzący: Paweł Dębski


Garść informacji o case study:


Tematyka wykładu obejmuje kwestię niezawodności oprogramowania tworzonego zgodnie z potrzebami klienta. Prelekcja przybliży słuchaczom zagadnienie custom software w sektorze finansowym, telekomunikacyjnym i logistycznym. Paweł Dębski, prezes firmy eConsulting, przedstawi w formie studium przypadku doświadczenia z zakresu implementacji systemów krytycznych. Ponadto analizie zostaną poddane zależności związane z różnicami kulturowymi, które wpływają na realizację projektów IT zarówno w Europie, jak i na Bliskim Wschodzie.

III. Warsztat z języka Scala


Prowadzący: Jacek Laskowski


Garść informacji o case study:

Scalania, czyli spotkanie z językiem Scala, to praktyczne doświadczenie nauki lub rozszerzenie znajomości języka Scala w gronie innych pasjonatów. Zgodnie z powiedzeniem „co dwie głowy, to nie jedna” więcej osób na sali podczas rozwiązywania zadań, to potencjalnie więcej różnorodnych rozwiązań, co poprawia znajomość języka i jego
 możliwości. Dotychczasowe 7 spotkań, w tym jedno wirtualno-stacjonarne, potwierdziły zasadność ich prowadzenia i teraz masz możliwość sprawdzenia tego na własnej skórze.
 Przyjdź i zakosztuj przyjemności wspólnej nauki Scali.
 Więcej na stronie scalania.pl

IV. RubyOnRails – jak będąc laikiem skopiować w dwie godziny pomysł wart 4 miliardy dolarów
Prowadzący: Piotr Misiurek i Marek Podleśny

Garść informacji o warsztacie:
Warsztaty kierowane są do fascynatów Railsów, którzy znają już podstawy RoR. Uczestnicy spotkania będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu programowania w Ruby. 
Warsztaty będą miały formę interaktywną.Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Targi Kariera Programistytag patronat DI
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930