Jest ich 300. To oni dbają o hulajnogowy porządek

19-06-2019, 23:00

Operator elektrycznych hulajnóg hive na minuty poinformował, że ulice Warszawy i Wrocławia patroluje już ponad 300 osób, dbających o uporządkowanie mobilnych urządzeń w przestrzeni miejskiej. Zowią ich hive Bees.

Bezpieczeństwo użytkowników oraz innych uczestników ruchu jest priorytetem, dlatego patrol pszczółek działa od samego początku wprowadzenia e-hulajnóg do Warszawy. Dbają nie tylko dbają o odpowiednie rozstawianie pojazdów czy pozostawiane samotnie e-hulajnogi, ale również służą pomocą użytkownikom usługi w przypadku napotkania jakichkolwiek trudności.

Jednocześnie, wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców obu aglomeracji, hive proponuje zniżkę w postaci comiesięcznego doładowania 20 bezpłatnych minut na jazdę e-hulajnogą dla posiadaczy karty miejskiej w Warszawie oraz Urbancard we Wrocławiu.

Promocja ma zachęcić kierowców do zrezygnowania z codziennego przemieszczania się autem po mieście na rzecz środków transportu publicznego oraz ekologicznych rozwiązań mobilnych, których elektryczna hulajnoga stanowi naturalny element.

Źródło: hive


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy