Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczej

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 25-05-2011, 12:12

Przekonaj się sam, czy wolność finansowa to coś, co do Ciebie przemawia i co chcesz w życiu osiągnąć. Nie każdy musi być bogaty i kontrolować swoje finanse - być może Ty też należysz do ludzi, którzy wolą mieć mało i niczego nie kalkulować.

Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczejJeśli jednak kiełkuje w Twojej głowie myśl, że chciałbyś, aby pieniądze nie były problemem, a narzędziem do realizacji marzeń, już dziś podejmij ku temu działania. Pamiętaj, że jeśli sam nie planujesz swoich finansowych spraw, to inni planują swoje życie i swoje sprawy przy Twojej pomocy. Inni korzystają z Twojej siły nabywczej i Twoich pieniędzy. Dlatego też zdarza Ci się, że robisz to, czego nie planowałeś. To jak nieproszeni goście w domu - psują plan, a wstyd Ci ich wyrzucić!

>> Zamów: Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczej

Czego konkretnie dowiesz się, czytając tę publikację?

Część I - Jaka jest nasza postawa? - mówi o tym, co myślimy o pieniądzach, jak o nich uczymy i jak się nimi posługujemy, czego uczy nas szkoła i jakie błędy popełniamy sami.

Część II - Podstawy i rola planowania finansowego - wyjaśnia, na jakie etapy finansowe można podzielić życie każdego człowieka i jak ujmować siebie w procesie planowania. Podaje przykłady, jak należy analizować sytuację oraz z jakich elementów powinien składać się plan finansowy.

Część III - Na czym stoimy? - poświęcona jest zagadnieniom analizy sytuacji wyjściowej, podaje przykłady, jak powinien wyglądać budżet rodzinny, jak praktycznie sprawdzać, czy się stajemy zamożni, jak można rozporządzać finansami rodziny.

Część IV - Co trzeba zaplanować? - pokazuje najważniejsze produkty, mechanizmy i działania, które mogą doprowadzić do zamożności lub katastrofy finansowej. Omawia, jak tworzyć plan edukacyjny, pokazuje, jak korzystać z kredytów, jak finansować nieruchomości, jak chronić życie i majątek. Podaje zasady tworzenia planu emerytalnego oraz jak zaplanować i zdobyć niezależność finansową.

Część V - Jak kontrolujemy - pokazuje praktyczne mechanizmy naszych działań, tłumaczy też, jak w kontrolowaniu finansów może pomóc komputer finansowy. W rozdziale tym są zawarte również rady na każdy dzień miesiąca, które służą temu, aby zdobyć niezależność finansową.

BONUS - do książki dołączony został emulator jednego z najpopularniejszych kalkulatorów finansowych firmy HP (10bII+), dzięki któremu wszelkie obliczenia można robić, nie znając ani jednego wzoru matematycznego.

Dowiedz się więcej i zamów: Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczej

Zamów pierwszą książkę z serii „Bogaty Polak, biedny Polak”: Jak o pieniądzach myślą bogaci i dlaczego biedni robią błąd, myśląc inaczej

Zobacz więcej e-booków


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:


fot. Allegro