Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Nieśmiertelnik z grawerem jest czymś więcej niż standardowym prezentem. To unikatowy trwały upominek, który najczęściej wyraża uczucia lub zachowuje wspomnienia. Subtelne piękno grawerowanego tekstu czy symbolu jest tu połączone ze szlachetnym metalem. Całość tworzy wyjątkowe połączenie i daje ogrom możliwości. Dostępne są różne metale, wielkości nieśmiertelników, ich kształty – często trudno wybrać ten idealny.

Jaki nieśmiertelnik z grawerem warto wybrać?

Historia nieśmiertelników jako podstawa przy wyborze

Nieśmiertelnik to standardowo dwie blaszki z wygrawerowanymi danymi właściciela. Wykorzystywano je od 1865 roku w Wojnie Secesyjnej. Obecnie nieśmiertelniki to jeden z podstawowych elementów wyposażenia żołnierza. Zastosowaniem tych akcesoriów jest identyfikowanie ofiar.

Cywilne zastosowanie nieśmiertelnika jest zupełnie inne. Wykorzystuje się go jako prezent z różnych okazji. Nieśmiertelnik upamiętnia pewną chwilę, miejsce czy po prostu przenosi wspomnienia i uczucia. Możliwość personalizacji takiego upominku sprawia, że wybór jest ogromny. Należy jednak pamiętać, by nieśmiertelnik przede wszystkim pasował do obdarowywanej osoby.

Jaki rodzaj nieśmiertelnika z grawerem będzie najlepszym wyborem?

Wybór odpowiedniego nieśmiertelnika na daną okazję należy rozpocząć od materiału, z jakiego ma być wykonany. W serwisie niesmiertelniki24.pl można znaleźć kilka rodzajów. Do wyboru mamy stal nierdzewną, złoto, srebro czy też kolorowe metale. Każdy z tych materiałów ma swoje konkretne zalety i będzie pasował do zupełnie innej okazji:

  • Stalowy nieśmiertelnik z grawerem – nawiązują wyglądem do tradycyjnych wojskowych nieśmiertelników. Są bardzo wytrzymałe i odporne na zarysowania. To najlepszy wybór, jeżeli poszukujemy klasyki oraz pamiątki, która przetrwa naprawdę długo;

  • Złoty lub srebrny nieśmiertelnik z grawerem – idealny wybór, by podarować najbliższym osobom biżuterię. Złote lub srebrne nieśmiertelniki są nieco mniej trwałe, jednak prezentują się obłędnie;

  • Kolorowe nieśmiertelniki z grawerem – to propozycja dla osób, które stawiają na modę i niestandardowe rozwiązania.

Ważne więc, by zastanowić się nad preferencjami obdarowywanej osoby. Należy także dopasować materiał nieśmiertelnika do znaczenia graweru – nada to dodatkowej głębi całemu prezentowi.

Jaki nieśmiertelnik z grawerem warto wybrać?

Jaki kształt i wielkość nieśmiertelnika z grawerem będą najlepsze?

W pierwszej kolejności warto zastanowić się, co umieścimy na nieśmiertelniku. Rozmiar i kształt powinien być dopasowany między innymi do treści. Oprócz tego istotne są oczywiście walory estetyczne.

Standardowy kształt nieśmiertelnika przypomina podłużny prostokąt. W serwisie niesmiertelniki24.pl znajdziemy różne jego wariacje. Dostępne są również propozycje, którym bliżej do pełnego prostokąta.

Mniejszy, smuklejszy nieśmiertelnik z grawerem będzie dobrym wyborem na przykład jako biżuteria. Wtedy można pięknie wyeksponować napis lub symbole, co nadaje dodatkowej głębi. Grubsze i większe nieśmiertelniki bardziej oddają klasyczną konstrukcję wojskowych akcesoriów. Są dodatkowo trwalsze oraz odporne na czynniki zewnętrzne.

Przy wyborze rozmiaru i kształtu nieśmiertelnika należy także wziąć pod uwagę jego zastosowanie. Tylko ozdobne pamiątki nie muszą być najsolidniejsze. Praktyczna biżuteria natomiast powinna dobrze się prezentować. Jeżeli stawiamy na klasykę – najlepsze będą stalowe większe nieśmiertelniki z grawerem.

Jaki grawer na nieśmiertelniku wybrać?

Grawer nadaje duszy nieśmiertelnikowi. To właśnie dzięki niemu ten prezent staje się całkowicie unikatowy oraz personalizowany zgodnie z preferencjami obdarowywanej osoby. W serwisie niesmiertelniki24.pl można wybrać różne czcionki i rodzaje grawerów. Dostępne są rożnorodne wzory. Daje to jeszcze szersze możliwości, jeśli chodzi o personalizację upominku.

Delikatne grawery świetnie pasują do cytatów lub nieśmiertelników, które mają być pamiątką. Nadają one niepowtarzalnego charakteru – zachowują wspomnienia wewnątrz prezentu. Warto również rozważyć motto w języku obcym, np. łacińskim lub angielskim.

Nieśmiertelnik z grawerem może zawierać również zdjęcie. To świetny pomysł na upominek dla partnera lub partnerki, rodziców, dziadków czy bliskich znajomych.

 

Foto i treść: materiał partnera


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Więcej w tym temacie: