Jak zawierać umowy na odległość?

03-04-2018, 23:43

Aplikacja poznańskiego startupu umożliwia tworzenie, negocjowanie, a także zawieranie umów zdalnie. Ma ona szansę wzbudzić zainteresowanie osób poszukujących prostego sposobu na zawieranie umów na odległość.

W 2016 r. doświadczony zespół prawników połączył swoje siły ze specjalistami IT i marketingu. Ich celem stało się opracowanie rozwiązania umożliwiającego tworzenie i zawieranie umów z poziomu aplikacji. Pierwsza wersja usługi została szybko udostępniona polskim użytkownikom, którzy mogli przekonać się, że korzystanie z niej nie tylko przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy potrzebnego na przygotowanie umowy, lecz jest po prostu wygodne. Zawieranie umów bez wychodzenia z domu przestało być pieśnią przyszłości, stając się rozwiązaniem gwarantującym bezpieczeństwo dla obu stron. Jak zaznaczają twórcy Umownika, czyli aplikacji do digitalizacji umów, ich rozwiązanie dedykowane jest przedsiębiorcom i osobom prywatnym, do których chcą obecnie dotrzeć i przekonać do poznania funkcji udostępnianego przez nich produktu.

Rozwiązanie oferuje dostęp do kreatorów umów, skracając proces ich przygotowania, negocjowania i zawierania, a także archiwizując wszystkie dokumenty na koncie przypisanym do konkretnego użytkownika. Cały proces przebiega pod okiem programistów i zespołu prawników, który dba o bezpieczeństwo danych i użytkowników. Autorzy startupu na prośbę testerów dodali możliwość weryfikacji tożsamości użytkowników i zawierania umów za pomocą… selfie!

Źródło: Lawbiz


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy