Jak bez szwanku przetrwać Dzień Darmowej Dostawy - infografika

02-12-2014, 11:03

Jeżeli przymierzasz się do świątecznych zakupów w sieci, to Dzień Darmowej Dostawy wydaje się dobrą okazją, by zapoczątkować realizację tego planu. We wtorek 2 grudnia można kupować online w 2550 sklepach, nie ponosząc kosztów przesyłki.

Na stronie www.dziendarmowejdostawy.pl znajdziemy listę e-sklepów, które biorą udział w akcji. Najwięcej zgłosiło się w kategoriach „Dom i ogród”, „Uroda i zdrowie”, „Odzież, dodatki”, „Dla dzieci” oraz „Sport” – jest więc z czego wybierać. Koszt przesyłki dla złożonych dziś zamówień ma wynosić 0 zł niezależnie od metody płatności i rodzaju dostawy. Warto mieć tylko na uwadze, że akcja obejmuje swym zasięgiem wyłącznie zamówienia z dostawą na terytorium Polski.

Dzień Darmowej Dostawy pozwala zaoszczędzić trochę pieniędzy i czasu, który trzeba byłoby poświęcić na kupienie świątecznych prezentów. Składając zamówienia przez internet, warto jednak pamiętać o kilku prostych zasadach, przestrzeganie których pozwoli uniknąć komplikacji. Kiedy uda się nam znaleźć odpowiedni prezent, nie przechodźmy od razu do opcji „Kup”. Sprawdźmy najpierw, czy sklep jest wiarygodny, a zakupy w nim bezpieczne.

Pisaliśmy o tym szczegółowo w artykule pt. Jak bezpiecznie zacząć zakupy online na Gwiazdkę. Zamieszczona niżej infografika, opracowana przez Trusted Shops, przypomina podstawowe reguły kupowania w sieci.

Poradnik e-Mikołaja


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy