iPlus podwyższa limit transferu danych

23-03-2007, 19:33

Od 26 marca br., Polkomtel SA wprowadza kilka korzystnych dla klientów zmian w swojej ofercie stałego bezprzewodowego dostępu do internetu - iPlus.

Nowi abonenci wyższych planów taryfowych (iPlus firmowo 89 i iPlus prywatnie 110) ucieszą się zapewne z podwyższonego limitu transferu z 3,33 GB do 4 GB, po którym firma zastrzega sobie możliwość zmniejszenia prędkości transferu. Operator zapowiada, że w późniejszym okresie zwiększenie limitu nastąpi także u dotychczasowych abonentów usługi.

Polkomtel zdecydował się także na obniżenie cen karty PCMCIA Option Globetrotter EDGE do 1 zł we wszystkich planach cenowych iPlus. Ponadto do promocyjnego planu cenowego iPlus firma dodaje gratis dwuletnią licencję na oprogramowanie zabezpieczające firmy Kaspersky Lab.

W najbliższy poniedziałek zostanie także udostępniona nowa wersja (1.9) aplikacji iPlus Manager kompatybilna z systemem Windows Vista. Program skierowany jest do użytkowników modemów PCMCIA Huawej E620 3G i Merlin U740 3G, USB Huawei E220 3G i NetBox EDGE oraz ExpressCard Merlin XU870 3G.

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag USBtag UMTStag modemytag iPlustag GPRStag EDGE
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy