InternetBeta - zobacz, co przyszykowali organizatorzy

PATRONAT MEDIALNY 30-07-2012, 18:53

Chyba żadna inna konferencja nie gromadzi tylu ekspertów od internetu na jednym metrze kwadratowym co InternetBeta. I tym razem w Rzeszowie pojawią się najgorętsze nazwiska w branży.

InternetBeta 2012Eksperyment zebrania w jednym miejscu socjologów, psychologów, medioznawców, webmasterów, przedstawicieli branży marketingowej i twórców startupów odbędzie się już po raz czwarty. Zapraszamy wszystkich, dla których internet i nowe media to zarówno pasja, jak i naturalne środowisko codziennej pracy - zachęca Mateusz Tułecki, pomysłodawca i organizator konferencji. Dlaczego warto spędzić czas od 26 do 28 września w Rzeszowie?

Po pierwsze będzie międzynarodowo. Ci, którzy w zeszłym roku przegapili wystąpienie Andrew Keena, będą teraz mieli okazję to nadrobić. Prócz autora takich bestsellerów, jak „Kult amatora” czy „Digital vertigo”, na scenie InternetBety pojawi się także gość z Edynburga - Chris Speed. Wykładowca ze Szkocji, który na co dzień zgłębia temat wpływu technologii na architekturę krajobrazu, wraz z uczestnikami wydarzenia przyjrzy się artefaktom w internecie. Poza tym będzie można usłyszeć osoby współtworzące jedną z najlepszych agencji interaktywnych świata - Fantasy Interactive, a także amerykańskiego fotografa Boba Carey’a przebranego w różowe tutu.

Po drugie będzie konkretnie. W agendzie konferencji pojawią się ludzie, którzy zarabiają na życie, pracując pod szyldami takich marek, jak Google, Spotify, iTraff Technology, Brand24 czy Adtaily. Prelegenci zaserwują uczestnikom silną dawkę praktycznej wiedzy m.in. na temat tworzenia aplikacji mobilnych, skutecznego poszukiwania utalentowanych pracowników IT czy inbound marketingu.

Nie zabraknie tematów do inspiracji. Przykład? O tym, dlaczego crowdsourcingowe projekty wideo zyskują na znaczeniu w komunikacji z konsumentami opowie Jan Kasprzycki-Rosikoń, Dyrektor Zarządzający marketingowej platformy crowdsourcingowej MillionYou.com. Na scenie zobaczymy również polskiego poetę i dziennikarza Jarosława Lipszyca, związanego z Fundacją Nowoczesna Polska. Ponadto jednym z prelegentów będzie 11-letni Krystian Gontarek, twórca projektu GameTeller.net do rekomendacji gier, który zdobył 2. nagrodę jury w czasie krakowskiego Startup Weekendu.

Jak zwykle będzie doskonała zabawa. Prócz legendarnych już afterparty, specjalnie na tegoroczną edycję InternetBety, specjaliści z firmy Planet PR przygotowali serię trzech questów. To nieoznakowane szlaki turystyczne, które w pomysłowy sposób wykorzystują mechanizmy grywalizacji, gier miejskich oraz marketingu narracyjnego do przedstawienia nieznanej strony stolicy Podkarpacia.

Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Wśród parterów InternetBeta 2012 są m.in. Rzeszów - Stolica Innowacji, IAB Polska, HP czy Empathy - Internet Software House. Więcej informacji na temat konferencji oraz szczegóły dotyczące rejestracji znajdziecie na stronie www.internetbeta.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy