Internauci wybiorą najlepsze e-banki, konta, produkty finansowe

PATRONAT MEDIALNY 03-01-2012, 14:28

Klienci banków już po raz trzeci decydują o wyborze najlepszych usług finansowych roku. Zadowolenie z wybranych ofert bankowych można wyrazić od 2 do 25 stycznia włącznie, oddając głos w plebiscycie Złoty Bankier.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Osoby, które na co dzień korzystają z usług banków, potrafią najlepiej ocenić ich przydatność. Organizatorzy plebiscytu - Bankier.pl i PayU S.A. - przygotowali więc kilka kanałów umożliwiających oddanie głosu jak największej liczbie internautów.

Na najlepsze usługi finansowe 2011 roku można głosować bezpośrednio na stronie www.ZlotyBankier.pl, korzystając z aplikacji mobilnej na telefonie komórkowym lub biorąc udział w grze na fan page'ach PayU i Bankier.pl na Facebooku. Bank, który zdobędzie najwięcej wskazań internautów, uzyska tytuł Złotego Banku 2011.

Chcemy, by Złoty Bankier był plebiscytem, w którym wyróżnienia otrzymują najchętniej wybierane i uznane przez klientów produkty finansowe – mówi dr Bogusław Półtorak, redaktor naczelny Bankier.pl. – Dlatego najważniejszy głos oddajemy internautom, którzy otwarcie wyrażają swoje opinie i dyskutują na tematy finansowe – dodaje.

Internauci wybierają od 2 do 25 stycznia najlepsze produkty i usługi bankowe w 9 kategoriach:

  • najlepsze konto osobiste dla internauty,
  • najlepsza karta kredytowa,
  • najlepszy kredyt gotówkowy,
  • najlepszy kredyt samochodowy,
  • najlepszy kredyt hipoteczny,
  • najlepsza bankowość mobilna,
  • najlepsze konto firmowe dla przedsiębiorcy internetowego,
  • najlepszy kredyt dla firm,
  • najlepszy produkt oszczędnościowy dla firm.

Wyniki głosowania internautów przynoszą za każdym razem odpowiedź na pytanie, jaka powinna być oferta banku, by zdołała spełnić rosnące oczekiwania klientów. Plebiscyt jest więc cenny dla instytucji finansowych, gdyż stanowi dla nich bogate źródło informacji. Dla głosujących jest natomiast okazją do zdobycia ciekawych nagród.

Każdy, kto weźmie udział w głosowaniu, będzie miał szansę na wygranie jednej z kilkudziesięciu nagród, wśród których znajdują się m.in. iPhone, iPad i wiele innych elektronicznych gadżetów. Jedna osoba otrzyma podwójną wejściówkę na galę, na której zagra zespół Perfect – mówi Marcin Jabłoński, CEO PayU S.A. – Inna pula atrakcyjnych nagród jest do wygrania na Facebooku. Zachęcam więc do udziału w edukacyjnej grze finansowej, którą tam uruchomiliśmy – dodaje.

Uroczyste ogłoszenie wyników plebiscytu Złoty Bankier 2011 odbędzie się 2 lutego w Teatrze Kamienica w Warszawie. Internauci będą mogli śledzić wydarzenie za pośrednictwem transmisji online w Bankier TV.

Informacje na temat wydarzenia można na bieżąco śledzić na www.ZlotyBankier.pl oraz na Facebooku na fan page'ach PayU i Bankier.pl.

Czytaj: e-Bankowość popularna, ale obawy internautów nie malejąSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.