Internauci są zadowoleni z Google+

06-07-2011, 10:52

Nowa usługa społecznościowa od wyszukiwarkowego giganta spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony internautów.

Choć najpopularniejszym kontem na Google+ może się obecnie pochwalić twórca Facebooka, internauci bardzo przychylnie oceniają nowy projekt.

>>Czytaj także: Twórca Facebooka: Korzystam z Google+, co w tym dziwnego?

Sonda
Masz już dostęp do Google+?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Według prostego badania przeprowadzonego przez serwis TheNextWeb aż 90 proc. użytkowników Google+ lubi tę usługę. Jednocześnie aż 73 proc. z nich uważa, że witryna społecznościowa wyszukiwarkowego giganta odniesie długoterminowy sukces.

Uzasadnione wydają się również obawy Marka Zuckerberga, który niedawno zablokował w swoim serwisie funkcję eksportu listy kontaktów. Aż 66 proc. ankietowanych stwierdziło, że woli Google+ od Facebooka, natomiast 40 proc., że usługa wydaje im się lepsza od Twittera.

W związku z ekspansją swojej społecznościowej witryny Google ogłosiło, że wkrótce zamierza zmienić nazwy niektórych ze swoich usług, w tym Bloggera i Picasy. Wydaje się więc, że wreszcie mogą się spełnić marzenia giganta z Mountain View o sukcesie na rynku społecznościowym.

>>Czytaj także: Google pożegna marki Blogger i Picasa


Źródło: TheNextWeb
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy