Inteligentna synchronizacja danych w chmurze dla zespołów projektowych – nowa usługa Sher.ly i Oktawave

24-07-2017, 11:25

Współpraca dwóch polskich spółek technologicznych zaowocowała nową usługą na polskim rynku – Sher.ly Virtual Space. Zaplecze infrastruktury chmurowej zapewnione przez Oktawave zostało wzbogacone o integrację z aplikacją Sher.ly, która zapewnia wygodny dostęp do przechowywanych i udostępnianych w chmurze danych oraz usprawnia współpracę w rozproszonych zespołach projektowych.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Sher.ly to oprogramowanie i usługa zapewniająca bezpieczną synchronizację danych pomiędzy zespołami projektowymi. Użytkownik w prosty sposób udostępnia pliki konkretnie wskazanym współpracownikom.

Synchronizacja metadanych plików pozwala świadomie zarządzać zasobami pamięci urządzeń. Członkowie projektu widzą wszystkie dokumenty udostępniane w projekcie, lecz na swoje urządzenie pobierają te, na których im w danej chwili zależy. Nie obciążają tym samym pamięci urządzeń, mając stały i bezpieczny dostęp do wszystkich informacji. Użytkownik utrzymuje właściwe dane, na właściwym urządzeniu i we właściwym czasie.

 

 

Dotychczas Sher.ly kojarzone było z chmurą prywatną i wielokrotnie podkreślało bezpieczeństwo swojego rozwiązania. Skąd zatem decyzja o wykorzystaniu usługi chmurowej Oktawave?

 

Błażej Marciniak, CEO & Founder, Sher.ly:

Wielu klientów naszej aplikacji preferuje usługi wirtualne jako łatwiejsze w uruchomieniu i bardziej elastyczne. Zintegrowanie Sher.ly z chmurą Oktawave daje naszym użytkownikom dodatkowe możliwości. Jako repozytorium danych mogą wybrać własne urządzenie typu storage lub usługę chmurową, która zabezpieczona jest 24-godzinnym backupem danych, co daje dodatkowe zabezpieczenie przed atakami typu ransomware. Oktawave jest zaufanym dostawcą usług typu cloud, dlatego zdecydowaliśmy się podjąć tę współpracę. Mamy pełne przekonanie, że dane naszych użytkowników są bezpieczne.

Sher.ly Virtual Space

Ekran Sher.ly Virtual Space, źródło: materiały Sher.ly

Oktawave jako chmura IaaS koncentruje się na dostarczania klientom najwyższej jakości infrastruktury: skalowalnej, o wysokiej dostępności i wyśrubowanych parametrach technicznych. Z jej usług korzystają firmy budujące rozwiązania typu IaaS, które dbają o bezpieczeństwo danych.

Dariusz Nawojczyk, CMO, Oktawave:

Dbamy o koncentrację, a to oznacza, że chcemy być najlepsi w warstwie infrastrukturalnej. Na pozostałych poziomach nasza chmura to zestaw najlepszych rozwiązań software’owych dostarczanych przez partnerów, które usprawniają pracę biznesu. Dziś z przyjemnością witamy w naszej chmurze Sher.ly - usługę, która w sposób niewiarygodny zmienia zarządzanie plikami w zespołach projektowych.

 

Nowa usługa nosi nazwę Sher.ly Virtual Space i jest dostępna w formie 500 GB, 1 TB lub 2 TB. Uruchamiana i zarządzana jest bezpośrednio z poziomu aplikacji Sher.ly.

Gdzie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej?

Jak twierdzą przedstawiciele opisywanych spółek w każdej organizacji, która ma potrzebę bezpiecznej i kontrolowanej wymiany danych w rozproszonych zespołach projektowych. Klienci Sher.ly to w głównej mierze sektor MŚP, agencje reklamowe, twórcy materiałów multimedialnych oraz firmy tworzące dedykowane aplikacje dla klientów.

Więcej informacji stronie: https://www.sher.ly/pl/virtual-spaceSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.