Instagram pozwoli na dodawanie wideo? Być może jeszcze w tym tygodniu

17-06-2013, 23:11

Instagramowe zdjęcia z filtrami to za mało?

Instagram pod skrzydłami Facebooka ewoluuje niezwykle szybko i wygląda na to, że kolejne zmiany są już w drodze. Społecznościowa usługa bez wątpienia przygląda się uważnie rosnącemu w siłę konkurentowi Vine.

Vine szybko zdobywa popularność

Vine w ostatnim czasie przeżywa prawdziwy rozkwit. Fot. TechCrunch

Instagram jak Vine?

Warto przypomnieć, że na Instagramie internauci mają możliwość dzielenia się zdjęciami, na które nakładać można wiele filtrów. Coraz popularniejsze jest jednak umieszczanie w nim również krótkich materiałów wideo, co obecnie najczęściej dokonywane jest z wykorzystaniem usługi Vine. 

W ostatnim czasie Vine zadebiutowało na Androidzie, a i bez tego usługa cieszyła się sporym wzrostem popularności. Mark Zuckerberg wie dobrze, że ignorowanie konkurentów to najlepszy sposób na to, by stracić zainteresowanie internautów - zmiany w Instagramie wydają się więc nieuniknione.

Już w tym tygodniu? A może osobna usługa

Sonda
Instagram powinien wprowadzić wideo?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Według serwisu TechCrunch możliwość udostępniania krótkich materiałów wideo na Instagramie może zawitać już 20 czerwca. W praktyce plotki na ten temat nie są jednak zbyt dokładne i chodzić może nawet o osobną usługę, działającą np. w ramach Facebooka.

Tak czy inaczej, bez wątpienia nowe typy multimediów w popularnych usługach raczej nie powinny nikogo dziwić. Pytanie, czy krótkie 10-sekundowe filmiki faktycznie zdołają zdobyć popularność tak dużą, by przyćmić znacznie prostsze w przygotowaniu zdjęcia?


Źródło: TechCrunch
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy