Innowacje od środka: OVH zaprasza na World Tour

PATRONAT MEDIALNY 07-12-2015, 14:11

15 grudnia 2015 r. w Warszawie odbędzie się OVH World Tour – unikalna konferencja, podczas której pasjonaci i użytkownicy nowych technologii będą mieli możliwość poznania najnowszych rozwiązań IT ze świata chmury, serwerów dedykowanych, domen czy bezpieczeństwa danych osobowych. Udział w konferencji (nieodpłatny) to dla specjalistów IT doskonała okazja do zorientowania się w najnowszych trendach technologicznych i sprawdzenia, jak OVH reaguje na trwającą właśnie rewolucję technologiczną.

ovh world tour

Trudno wymienić tu inne wydarzenie ze świata nowych technologii, które w tak przystępny i efektywny sposób jak OVH World Tour łączyłoby kilka form przekazywania i przyswajania wiedzy o nowinkach technologicznych. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość uczestnictwa w warsztatach podzielonych na trzy ścieżki tematyczne:

  • Business/Startup, dedykowanej osobom w rolach biznesowych, zainteresowanym rozwiązaniami wspierającymi biznes, aspektami prawnymi, a także rozpoczynającym swoją przygodę z outsourcingiem IT,
  • Evolution, czyli ścieżka dla osób szukających nowych rozwiązań IT, będących na styku techniki i biznesu. Podczas panelu będzie mowa o nowych produktach biznesowych czy Public Cloud,
  • Tech, dedykowana osobom z branży IT, administratorom i programistom objaśniająca techniczną stronię usług OVH i rozwiązań wdrażanych przez firmę.

Równolegle do ścieżek tematycznych prowadzone będą laboratoria poświęcone usłudze Public Cloud. Uczestnicy będą mieli możliwość praktycznego przetestowania usługi. Warto podkreślić, że Public Cloud będzie jednym z wiodących tematów konferencji. Oprócz laboratoriów odbędą się dwie prezentacje na jego temat: biznesowa oraz techniczna, które pozwolą odkryć wszelkie tajemnice tej usługi.

„Prelegentami podczas warsztatów i laboratoriów poświęconych Public Cloud, ale także i innych warsztatów, będą osoby bezpośrednio zaangażowane w dany produkt, ich twórcy. To doskonała okazja by poznać innowacje OVH od środka - tajniki produktowe omawiane przez ich twórców” – powiedział Kamil Włodarczyk, Dyrektor polskiego oddziału OVH.

Co ważne, firma nie skupia się wyłącznie na prezentowaniu własnych produktów – OVH World Tour 2015 to również przegląd nowych zjawisk, tendencji i prognoz dotyczących całego rynku domen, serwerów czy gorącego obecnie tematu przechowywania danych osobowych. Wśród ekspertów i prelegentów OVH będzie m.in. Laurent Allard, CEO OVH oraz Jean-Guillaume Burlet, odpowiedzialny w OVH za projekty VPS i Public Cloud, a także pracownicy polskiego oddziału firmy (to w nim pracują specjaliści rozwijający oferowane na całym świecie rozwiązania np. poczty Microsoft Exchange czy Public Cloud).

„Od dawna dążymy do spersonalizowania swoich relacji z klientami – nie chcemy być dla nich tylko wirtualnym partnerem biznesowym czy anonimowym dostawcą technologii. Zależy nam na spotkaniu się i pokazaniu, że po drugiej stronie telefonu czy e-maila są żywi ludzie, którzy słuchają klientów i chcą ich poznać, by jeszcze skuteczniej pomagać im w prowadzeniu biznesu. OVH World Tour jest ku temu doskonałą okazją – korzystamy z tej formuły spotkań od kilku lat i za każdym razem z równie dużą przyjemnością spotykamy się z naszymi aktualnymi i potencjalnymi klientami, a także pasjonatami nowych technologii” – powiedział Robert Paszkiewicz, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu polskiego oddziału OVH.

Dodajmy, że w imprezie wezmą udział również partnerzy OVH – wśród prelegentów i gości znajdą się przedstawiciele firm Microsoft, Intel, VMware oraz HGST. Udział w imprezie jest nieodpłatny (pod warunkiem wcześniejszej rejestracji), wszystkie szczegóły znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej: https://ovh.pl/20-owt-warsaw.

ovh world tour

O OVH World Tour:

OVH World Tour to cykl spotkań organizowanych w Europie i Ameryce Północnej, związanych z innowacjami „made in OVH”. Konferencje, warsztaty techniczne i laboratoria są okazją do sprawdzenia najnowszych rozwiązań w towarzystwie ekspertów.

W ciągu dnia specjaliści z OVH rozmawiają o projektach klientów i prezentują rozwiązania techniczne dostosowane do ich potrzeb. Profesjonaliści z różnych sektorów będą mogli skorzystać z ich doświadczenia i porozmawiać na tematy związane z działalnością firmy. World Tour to czas dialogu między OVH i społecznością klientów.

O grupie OVH

Firma, założona w 1999 roku we Francji przez polską rodzinę Klaba jest dostawcą rozwiązań www, infrastruktur dedykowanych OVH.com, So you Start i Kimsufi oraz elastycznych i bezpiecznych usług Cloud. Obecnie działa w 16 krajach na 3 kontynentach i obsługuje 930 000 klientów w oparciu o własne centra danych, sieć światłowodów na całym świecie, stałe R&D i wsparcie 24h. Polski oddział firmy OVH.pl został założony we Wrocławiu w 2004 roku i zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych technologii sieci i infrastruktur chmurowych, tym samym realizuje z sukcesem misję firmy OVH - “Innovation is Freedom”.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag OVH Word Tourtag Ovh
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930