ING Business najlepszą na świecie platformą bankowości internetowej dla firm

30-10-2019, 18:49

Platforma ING Business otrzymała główną nagrodę i została uznana za najlepszy na świecie system bankowości internetowej dla firm w konkursie Best Digital Banks. System został zaprojektowany i zbudowany w Polsce w ING Banku Śląskim. Platforma ING Business została również wdrożona w ING w Rumunii.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Otrzymanie tytułu najlepszego na świecie systemu bankowości internetowej dla ING Business to dla nas ogromne wyróżnienie. Wyznaczamy trendy na rynku lokalnym, a teraz zostaliśmy również docenieni na rynku globalnym. Dzięki naszej platformie klienci korporacyjni mają natychmiastowy dostęp do finansów swojej firmy, niezależnie od miejsca w którym się znajdują i urządzenia, z którego korzystają. Dostarczamy im rozwiązania finansowe, których potrzebują, by mogli zająć się prowadzeniem swojego biznesu  - powiedział Michał Bolesławski, wiceprezes banku odpowiedzialny za Pion Klientów Korporacyjnych.

ING Business to kompleksowy system bankowości internetowej stworzony z myślą o firmach, z dostępem do wszystkich produktów, funkcji i zintegrowanych usług bankowych dla klientów korporacyjnych w jednym miejscu.

System został zaprojektowany z myślą o różnych rolach i potrzebach użytkowników w firmach. Wyróżnia go możliwoścć personalizacji ustawień pod kątem własnych wymagań oraz intuicyjność nawigacji. Użytkownicy systemu mogą wszystkie operacje wykonać przez internet - z dowolnego miejsca na świecie, o każdej porze dzięki dostępności ING Business na smartfonie, tablecie i smartwatchu – wyjaśnia Adam Walendziewski, dyrektor ING Banku Śląskiego, odpowiadający za kanały cyfrowe dla klientów korporacyjnych.

nagroda ING Business

Liczba obsługiwanych klientów korporacyjnych, mających dostęp do ING Business, to ponad 65 tysięcy na koniec 3 kwartału 2019 r. System ING Business obsługuje ponad 60 milionów przelewów w ciągu roku. Ponad 95% wniosków kredytowych zostało złożonych i obsłużonych przez system. ING Business obsługuje także ponad 90% dyspozycji dot. zamawiania kart płatniczych czy otwarcia nowego rachunku.

Zwycięzców w tym konkursie wybierają eksperci z zakresu konsultingu, technologii oraz redakcja magazynu Global Finance.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.