II Kongres Dyrektorów e-Commerce - Elita e-handlu ponownie spotka się w Krakowie

PATRONAT MEDIALNY 13-02-2015, 10:13

Pełna agenda drugiej edycji najbardziej oczekiwanej konferencji dla e-handlu w tym roku jest już znana. Od 25 do 27 marca w Krakowie na II Kongresie Dyrektorów E-commerce pojawią się najważniejsi przedstawiciele branży w Polsce i za granicą, w tym Euroflorist, organizacja E-commerce Europe, Merlin.pl, Nexterio, Brink Group, Leroy Merlin, Toys’r’us czy Empikfoto.pl.

Czeka nas ponad 10 godzin merytorycznych prelekcji. Do wspólnej, branżowej dyskusji o polskim i zagranicznym e-handlu oraz szansach i barierach rynku europejskiego udało się nam zaprosić kluczowych graczy rynku –  zdradza Michał Kraus, koordynator konferencji.

Trwa rejestracja na wydarzenie: www.kongresecommerce.pl

Do udziału w II edycji Kongresu, organizowanej z myślą o właścicielach, managerach e-commerce, dyrektorach sprzedaży firm prowadzących sprzedaż wielokanałową oraz członkach zarządu odpowiedzialnych za rozwój sprzedaży, z pewnością przekonuje agenda. Swoją wiedzą i doświadczeniem zaproszeni eksperci będą dzielić się w trzech blokach tematycznych:

  • OMNICHANNEL COMMERCE

O prowadzeniu sprzedaży w wielu kanałach, nowych typach konkurencji i inspiracjach modelu biznesowego e-commerce w Polsce i zagranicą opowie m.in. Jorij Abraham, E-commerce Europe, Grzegorz Wójcik, E-commerce Poland, a także Janine Nöthlichs, redaktor naczelna portalu e-commercefacts.com.

  • WYZWANIA BRANŻOWE W E-COMMERCE  

O tym, jakie wyzwania stawia branża e-commerce, wyjaśni m.in. Hisham Shila, Brink Group, Andrzej Świderski, Euroflorist, a także Przemysław Porada, Leroy Merlin.

  • SPRZEDAŻ W MODELU B2B

O tym, jak wdrażać platformy B2B, a także optymalizować biznes dzięki sprzedaży w modelu B2B, opowiedzą między innymi Paweł Szymczyk oraz Jolanta Gałązka, Szef Logistyki w firmie Tubądzin.

O najważniejszych trendach, które rządzą w branży e-commerce, zaproszeni eksperci wraz z gośćmi będą mogli porozmawiać podczas sesji firside chat, warsztatów oraz w kuluarach otoczeni scenerią najpiękniejszego polskiego miasta. 

Na wydarzenie zaprasza Organizator – Grupa Unity wraz z Partnerami – Raben, Go.pl, Przelewy24 oraz Patronami medialnymi. Pełna agenda konferencji oraz rejestracja dostępne są na: www.kongresecommerce.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031