HTC: Seria One będzie kluczowa również w drugiej połowie roku

01-06-2012, 17:08

Nowe smartfony z serii HTC One spotkały się z pozytywną odpowiedzą rynku - zauważa Digitimes. Urządzenia mają pozostać w centrum uwagi tajwańskiego producenta również w drugiej połowie tego roku.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


- Smartfon HTC One X spełnił oczekiwania użytkowników dotyczące jakości kamery, efektów dźwiękowych, a także streamingu wideo i doświadczeń podczas korzystania z urządzenia w samochodzie - powiedział Jack Tong szefujący HTC w Azji Północnej (zob. Digitimes, HTC to continue focusing on One series smartphones in 2H12).

Czytaj także: Nowy prezes Nokii: nie ma potrzeby zmiany strategii

Tong tłumaczy, że w przyszłości HTC będzie się skupiało na rozwijaniu serii One, która ma charakteryzować się najwyższą jakością, a przez to będzie konkurencyjna dla sprzętów takich, jak iPhone czy Samsung Galaxy S III. Urządzenie One X miało swoją premierę na niektórych rynkach już na początku maja.

Pod koniec ubiegłego miesiąca koreański producent udostępnił w Tajwanie również urządzenie HTC One S, którego sugerowana cena detaliczna to 599 dolarów. Ekspansja nowych smartfonów firmy nie była jednak prosta na niektórych rynkach w związku z problemami dotyczącymi patentów.

W połowie maja ITC orzekło, że HTC nie może importować swoich nowych smartfonów do Stanów Zjednoczonych, gdyż wykorzystują one technologie zarezerwowane dla konkurencyjnych spółek. Tajwański producent w ekspresowym tempie przygotował jednak zaktualizowane telefony, które jak informowaliśmy w połowie tygodnia, mogą już trafić do klientów zza wielkiej wody.

Czytaj także: Akcje RIM tracą pomimo optymistycznych zapowiedzi


Źródło: Digitimes


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag smartfonytag One Xtag Onetag HTC One Xtag HTC One Stag HTC
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.