Hotmail wreszcie pozwolił na dodawanie aliasów w koncie e-mail

04-02-2011, 23:49

Masz tylko jeden adres e-mail? To śmiesznie mało - stwierdza dyrektor Hotmaila. Usługa pocztowa Microsoftu wreszcie nadrabia braki w stosunku do konkurencji.

Nowa wersja Hotmaila została udostępniona dla internautów w zeszłym roku i od tego czasu tak naprawdę nie mogliśmy obserwować w usłudze żadnych szumnych nowości. W najbliższym czasie ma się to zmienić.

>>Czytaj także: Nowy Hotmail już dostępny dla wszystkich

Sonda
Korzystasz z Hotmaila?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Jak zauważa Dharmesh Mehta z Hotmaila: "obecnie często mamy wiele kont e-mail używanych do różnych celów". Takie zachowanie dyrektor zarządzania produktem motywuje głównie obawami dotyczącymi otrzymywania niechcianych wiadomości. Najczęściej dodatkowe konta są używane wyłącznie podczas rejestracji, która jest niezbędna, by korzystać z wielu popularnych serwisów.

Hotmail wprowadził teraz funkcję, która pozwala na wykorzystanie w jednym koncie do pięciu (a docelowo aż 15) różnych adresów e-mail. Dotychczas można było wyłącznie rozszerzać nazwę, dodając do niej znak plus, niestety nieakceptowany przez niektóre witryny przy rejestracji (np. adres+dodatki@hotmail.com).

Tworzenie aliasu w Hotmailu
fot. Microsoft - Tworzenie aliasu w Hotmailu
Mehta dodaje także, że Hotmail musi się zmierzyć z dostosowywaniem usługi do dwóch różnych grup użytkowników. Jedna z nich to "standardowi konsumenci, którzy chcą po prostu przeglądać swoje e-maile, drudzy to natomiast entuzjaści technologicznych nowinek".

>>Czytaj także: Google w wakacje udostępni Androida "Ice Cream"?


Źródło: CNET
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031