Google rozdało pracownikom smartfony w prezencie

19-12-2011, 18:38

Wyszukiwarkowy gigant nieustannie pracuje nad tym, by firma Google była wymarzonym miejscem dla najbardziej utalentowanych osób. Prezent z okazji zbliżających się świąt również nie odbiega od tych standardów.

Jak zauważył serwis TheNextWeb, pracownicy z głównych siedzib firmy Google otrzymali na święta niezwykle interesujący podarunek. Googlersi dostali za darmo nowe smartfony Galaxy Nexus zaprezentowane w ubiegłym miesiącu.

Czytaj także: Samsung Galaxy Nexus w Polsce

Obecnie potwierdzono jedynie, że tego typu atrakcje czekały na pracowników w Londynie oraz Zurychu. Na zdjęciach udostępnionych w serwisie społecznościowym firmy Google wyraźnie widać, jak pracownicy ustawiają się tam w kolejce po darmowe urządzenia, które są dodatkowo nieco zmodyfikowane.

Na tylnej obudowie Galaxy Nexusa znaleźć można nadrukowane różnego rodzaju ikonki znane z Androida, choć prawdopodobnie na tym lista różnic się kończy. Bardzo prawdopodobne, że w najbliższym czasie smartfony dostaną również pracownicy z innych lokalizacji, w tym także z Polski.

Warto przypomnieć, że Galaxy Nexus zadebiutował w Hongkongu pod koniec października. Urządzenie jest wyposażone w ekran z Contour Display o przekątnej 4,65 cala, który potrafi wyświetlać obraz w rozdzielczości 720p. Sercem smartfona jest procesor taktowany zegarem 1,2 GHz, a samo urządzenie wspiera również technologię HSPA+ (bądź na niektórych rynkach LTE).

Czytaj także: Google naprawi problem z regulacją głośności w Nexusie Galaxy


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy