Google+: Jesteśmy zachwyceni, że konkurencja nas nie docenia

08-11-2011, 13:34

Przedstawiciele Google'a nie chcą się porównywać do konkurentów, jednak są zadowoleni z postawy Facebooka.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W rozmowie z Bloombergiem twórca społecznościowego giganta stwierdził, że Google "buduje swojego własnego małego Facebooka". Jesteśmy zachwyceni, że konkurencja nas nie docenia - powiedział Bradley Horowitz z Google'a.

Czytaj także: Google+ lepiej zintegrowane z serwisem YouTube

We wpisie na Google+ Horowitz dał wyraźny sygnał, że korporacja z Mountain View nie skupia się na konkurencji, a zamiast tego chce lepiej zintegrować swoje dotychczasowe usługi z nową witryną społecznościową. Google to nie wyizolowany produkt - napisał Horowitz. - Zamiast tego jest to nowy sposób na wykorzystywanie usług Google'a, które znacie i kochacie.

- Firmy i marki chcą być tam, gdzie użytkownicy, a po uruchomieniu Google+ wiele z nich czeka, by wkroczyć również do naszej witryny - napisał Horowitz. - Na początku musieliśmy je usunąć, gdyż chcieliśmy przygotować im coś specjalnego, a także zwiększyć liczbę użytkowników, którzy mogliby wchodzić z nimi w interakcję.

Warto przypomnieć, że na początku tego tygodnia Google+ uruchomiło możliwość tworzenia stron fanowskich w swojej witrynie społecznościowej. Dzięki funkcji "Direct Connect" internauci mają również możliwość dodawania marek do ulubionych bezpośrednio po przejściu z wyników wyszukiwania Google'a.

Czytaj także: Czytnik Google ze wsparciem dla Google+Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.