Google Glass, Smartwatche i Oculus Rift, czyli inspirujące spotkanie Netcamp o wearable computingu

PATRONAT MEDIALNY 25-06-2014, 08:22

Fundacja Netcamp zaprasza w czwartek 26 czerwca o godz. 18 na ostatnie przed wakacjami inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Uczestnicy zobaczą, jak Google Glass zmieni sposób tworzenia aplikacji mobilnych oraz dowiedzą się, jak przygotować się na rewolucję wearable computing.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Agenda spotkania:

1. Google Glass - kolejna rewolucja w tworzeniu aplikacji mobilnych - Jacek Kmiecik

Prezentacja ma na celu przedstawienie Google Glass - gadżetu, który niebawem pojawi się w sprzedaży detalicznej i otworzy nowe możliwości przed użytkownikami. Jednocześnie twórcy oprogramowania na platformy mobilne staną przed nowymi wyzwaniami związanymi m.in. z projektowaniem interfejsów i sposobem interakcji z urządzeniem. Podczas prezentacji zostaną także omówione podstawowe zagadnienia związane z tworzeniem natywnych aplikacji na Google Glass oraz frameworka Mirror API.

2. Zmysły rozszerzone - jak wearable computing zmienia świat - Paweł Surgiel, VIZAO

Mówi się, że "the next big thing" leży gdzieś pomiędzy wearable tech a upowszechnieniem koncepcji Internetu rzeczy. A połączenie tych 2 nurtów ma stanowić kolejny przełom technologiczny, gdzie zostanie zatarta granica między człowiekiem a technologią. Już teraz do naszego życia pukają inteligentne okulary, zegarki, opaski. Telefony monitorują naszą aktywność na każdym kroku.  Jak przygotować swój biznes lub karierę do tej rzekomej rewolucji? Gdzie szukać wzorców i inspiracji? Czy pisarze sci-fi mieli rację, ostrzegając, że im więcej w nas maszyny, tym mniej człowieka?

3. TBA :)

Spotkanie Netcamp odbędzie się klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). Głównym sponsorem spotkania jest firma REC Global, a mecenasem spotkania Miasto Szczecin. Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Planowana jest również transmisja online ze spotkania na kanale YouTube Netcampa, gdzie dostępne są też nagrania z poprzednich wydarzeń.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja na stronie www.netcamp.pl. A jeżeli zastanawiasz się, czym Google zaskoczy nas w tym roku, to dzień przed spotkaniem Netcamp organizatorzy zapraszają na wspólne oglądanie transmisji z Google I/O 2014 prosto z San Francisco. Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.