Google+ dla iOS teraz z funkcją rozmów wideo

25-09-2011, 17:42

Narzędzie w wersji dla urządzeń Apple'a pozwala teraz na wykorzystywanie funkcji Spotkania (Hangouts), a także posiada ulepszony system konfiguracji powiadomień.

Niedługo po tym, jak Google umożliwił internautom rejestrację w swojej usłudze społecznościowej bez konieczności posiadania zaproszenia, udostępniono także nową wersję mobilnej aplikacji dla Androida. Teraz z nowości mogą skorzystać również posiadacze urządzeń Apple'a.

Czytaj także: Google+ otwiera swoje API

Sonda
Korzystasz z serwisów społecznościowych na urządzeniach przenośnych?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Google+ dla iOS umożliwia teraz dołączenie do Spotkań, czyli konferencji wideo i według pierwszych doniesień sprawuje się bardzo dobrze w przypadku iPhone'ów, a także iPadów. Nie ma również ograniczeń związanych z siecią, zatem zarówno połączenia 3G, jak i Wi-Fi umożliwiają rozpoczęcie rozmowy wideo.

Podobnie jak w przypadku webowej wersji Google+, także w narzędziu dla iOS moduł Huddle został zastąpiony przez Messenger. Jedną z najbardziej użytecznych nowości są jednak powiadomienia push, które można teraz wygodnie konfigurować. Nic nie stoi na przeszkodzie, by otrzymywać na przykład wyłącznie powiadomienia dotyczące nowych wiadomości bądź osób, które rozpoczęły obserwowanie naszego konta.

Warto przypomnieć, że według nieoficjalnych informacji liczba użytkowników Google+ przekroczyła niedawno 43 miliony. Nowych kont zaczęło przybywać szczególnie szybko, po tym jak wyszukiwarkowy gigant otworzył serwis na wszystkich użytkowników (do tej pory wymagane były zaproszenia).

Aplikację Google+ dla iOS można pobrać za darmo z App Store'a.

Czytaj także: Ponad 43 miliony użytkowników Google+


Źródło: App Store
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy