Gmail: nowa skrzynka odbiorcza z podziałem na karty

31-05-2013, 15:30

Poczta Gmail udostępnia nowy rodzaj skrzynki odbiorczej, która może znacznie ułatwić segregowanie wiadomości. Trzeba przyznać, że wygląda obiecująco.

W popularnej poczcie Gmail dostępny jest nowy rodzaj skrzynki odbiorczej i jednocześnie nowy sposób segregowania poczty. Po prostu skrzynkę można podzielić na karty, podobne do kart w przeglądarkach. Do tych kart możemy wrzucać e-maile i wątki metodą "przeciągnij i upuść". 

Zrzut poniżej praktycznie wyjaśnia, o co chodzi:

Gmail

W aplikacji mobilnej podział na karty również jest dostępny, choć wygląda to nieco inaczej.

zrzut

Nowa skrzynka ma być udostępniana wszystkim w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Jeśli chcecie szybciej mieć do niej dostęp, wejdźcie w menu oznaczone kółkiem zębatym i wybierzcie opcję „Skonfiguruj skrzynkę odbiorczą”. Po jej wybraniu ujrzycie nowe okno, w którym odhaczając odpowiednie opcje, wybierzecie zestaw kart dla swojej skrzynki.

Z tej samej opcji możecie skorzystać w każdej chwili, aby zmienić zestaw kart lub wrócić do poprzedniego układu (wyłączając wszystkie karty oprócz głównych). Możliwe, że chcąc wrócić do starego układu, będzie chcieli wybrać jeszcze styl skrzynki (np. Priorytety). Możecie to zrobić, najeżdżając myszą na „Odebrane”, rozwijając menu strzałką i wybierając ulubiony styl.

Poniżej film Google prezentujący nową skrzynkę z kartami:

Czytaj także: Gmail zastąpi PayPal? W poczcie Google można załączać pieniądze


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930